2018-iPad-Pro-Review-Featured.jpg

Apple Inc. планує анонсувати новий iPad вже в квітні, розширивши лінійку продуктів, які особливо добре зарекомендували себе при роботі і навчанні з дому, пише Bloomberg. За словами джерел, компанія планує оновити лінійку iPad Pro, додавши покращений процесор і поліпшені камери. Нові моделі будуть схожі на нинішні iPad Pro і матимуть ті ж розміри екрана 11 і 12,9 дюйми.

Пристрої будуть мати оновлений процесор, який не поступається більш швидкому чіпу M1 в останніх MacBook Air, MacBook Pro і Mac mini. Apple розробляє ці процесори сама, і зазвичай їх виробляє компанія Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. Apple також планує включити міні-світлодіодний екран, по крайней мере, в більшу модель, який був би яскравіше і з поліпшеним коефіцієнтом контрастності.

При тестуванні в нових iPad Pro використовувався роз'єм Thunderbolt, той же порт на останніх комп'ютерах Mac з одними процесорами Apple. Порт не вимагає нових зарядних пристроїв, але він дозволить підключати додаткові зовнішні монітори, жорсткі диски та інші периферійні пристрої. Він також швидше синхронізує дані, ніж технологія USB-C, використовувана в поточних моделях.

Виручка від iPad склала $8,4 млрд для Apple під час ключового святкового кварталу 2020 року, що є найвищим показником з 2014 року. Продажі різко зросли через попит з боку людей, які працюють і навчаються на дому під час пандемії. Оскільки в найближчі місяці співробітники і студенти не почнуть повертатися в офіси і школи, Apple буде робити ставку на нові моделі iPad, щоб підтримувати інтерес до лінійки планшетів.

Цього року у Apple заплановано ще кілька оновлень продукту. Компанія працює над новими iPhone і Apple Watch, аксесуаром для відстежування місцеположення фізичних об'єктів, а також над великими оновленнями ноутбуків MacBook Pro і комп'ютерів iMac.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^