Компанія Sidewalk Labs, що належить холдингу Alphabet, не будуватиме розумне інтернет-місто Кісайд у віддаленому промисловому районі Торонто, про це йдеться в блозі глави Sidewalk Labs Дена Доктороффа.

 «Вплив пандемії коронавірусу на ринок нерухомості унеможливило продовження проєкту», – написав він.

І зазначив, що через «безпрецедентної» економічної невизначеності побудувати місто на площі 12 акрів (48,5 тис. кв. м) стало занадто складно.Докторофф додав, що нинішня надзвичайна ситуація в області охорони здоров'я змушує сильніше замислитися про важливість переосмислення урбанізації в майбутньому.

«Вважаю, що ідеї, які ми розробили протягом останніх двох з половиною років, стануть значним внеском в роботу з вирішення великих міських проблем, особливо в області доступності та стійкості», – зазначив він.

Як пише CNBC, протягом декількох років ініціатива була в центрі уваги компанії та могла стати прикладом для створення розумних міст по всьому світу. Так, в жовтні 2017 року канадська влада уклали договір на створення плану забудови околиць з Sidewalk Labs. У червні 2019 року компанія представила генеральний план розвитку території. До 20 травня 2020 року влада Торонто повинна була надати відповідь, чи підтримують вони продовження роботи над проєктом.

Планувалося, що в місті використовуватимуть технології та сучасний підхід до дизайну громадських просторів. Sidewalk Labs хотіла, щоб в місті всюди були 5G-інтернет і технології, що працюють на зеленій енергії. Крім того, передбачалося, що в районі з'явиться розумна система відходів, яка зможе самостійно сортувати сміття.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

Перевір свого бізнес-партнера

Сервіс «Перевір свого бізнес-партнера» - отримай інформацію про компанію по коду ЄДРПОУ, назві компанії або прізвищу керівника.

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^