Інтернет-сервіс потокового аудіо, що дозволяє легально й безкоштовно прослуховувати музичні композиції Spotify уклав багаторічну ексклюзивну ліцензійну угоду з Джо Роганом – американським коміком, актором, спортивним коментатором, автором одного з найпопулярніших у світі підкастів The Joe Rogan Experience – серії аудіо- та відеороликів, що запущені у 2009 році (кожен випуск триває від одного до п'яти годин). Як зазначає Bloomberg, сума угоди не розголошується.

За словами Рогана, минулого року його шоу завантажували 190 млн раз. Комік запрошує до студії знаменитостей, обговорює з ними різні теми: науку, медицину, спорт, комедії – й «оживляє шоу завдяки своєму комедійному таланту». Серед його гостей – глава Tesla Ілон Маск, боксер Майк Тайсон і велогонник Ларс Армстронг. 

У повідомленні зазначається, що шоу Joe Rogan Experience стартує на Spotify з 1 вересня 2020 року.

«До кінця року старіші випуски, враховуючи відео, будуть доступними й на інших платформах, а після цього залишаться тільки на Spotify. При цьому на YouTube публікуватимуться тільки фрагменти шоу», – розповів Роган.

І запевнив, що прослуховування залишиться безкоштовним, а компанія не втручатиметься в його роботу та хоче, аби він «продовжував робити те, що робить наразі». 

Акції Spotfy на Нью-Йоркській біржі на фоні новин про контракт з Джо Роганом, зросли на 10%, до $177 за штуку – це найвищий показник з вересня 2018 року, коли акції коштували $180. Як зазначають джерела The Wall Street Journal, сума операції склала понад $100 млн. 

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^