Новини

20, 21, 22 грудня Bosco Conference буде проводити унікальний захід, де визможете дізнатися більше про інвестиції у закордонну нерухомість, програмирезидентства та громадянства, управління та захист капіталу, захист активів,банківську справу, відкриття компаній, податкове планування та інше.

Верховна Рада не розглядатиме рішення про відстрочення обов'язкового запровадження реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для підприємців 2-4 групи, незважаючи на протести.

Запрошуємо вас прийняти участь у щорічній міжнародній В2С конференції та виставці WealthPro Ukraine Kyiv 2021, яка відбудеться 28 жовтня 2021 року в готелі Hilton Kyiv.

Ціни на нерухомість під час першого локдауну навесні 2020 року впали на 3,25%. Однак впродовж ковідних 1,5 років ринок не просто відновився, а показав значний ріст: вторинний фонд подорожчав на 16,4%, будинки від 2011 року — на 16,7%. На 19% піднялася вартість на об’єктах на етапі будівництва. Тільки у Харкові обвалилися ціни на житло, що тільки будується.

За даними аналітичної блокчейн-платформи Chainalysis, Україна посіла десяте місце в добірці країн, які заробили найбільше на біткоїні в 2020 році. Аналітики заявили, що сумарно українські інвестори заробили $400 млн на біткоїні в минулому році.

Ціна біткойнов в понеділок перевищила 40 000 доларів після оптимістичних коментарів менеджера хедж-фонду мільярдера Пола Тюдора Джонса. «Мені подобається біткойн як діверсіфікатор портфеля. Мене всі питають, що мені робити з біткойном? Єдине, що я знаю напевно, я хочу 5% золотом, 5% біткойнів, 5% готівкою, 5% товарами », - сказав Тюдор Джонс на CNBC.

bitcoin-5001164_1920.jpg

За повідомленням Міністерства громадської безпеки, поліція Китаю заарештувала понад 1100 осіб, підозрюваних у використанні криптовалюти для відмивання незаконних доходів від телефонного та інтернет-шахрайства. Арешти відбулися в зв'язку з посиленням владою Китаю заходів по боротьбі з торгівлею криптовалютою. Минулого місяця три галузевих органу заборонили пов'язані з криптовалютою фінансові та платіжні послуги, а Державна рада, кабінет міністрів Китаю, пообіцяв обмежити видобуток і торгівлю біткойнів, пише Reuters.

У четвер міністерство фінансів США повідомило, що дефіцит бюджету США перевищив позначку в 2 трильйони доларів в травні на тлі триваючого потоку фіскальної щедрості в швидко зростаючу економіку, пише CNBC. Податкові надходження за місяць склали 463,7 мільярда доларів, це найбільший приплив з липня 2020 року. Витрати склали 595,7 мільярда доларів, що є найнижчим показником з лютого.

106833061-1612184002610-gettyimages-1230857988-REDDIT_APP.jpeg

Манія мемів, викликана денною торгівлею на Reddit, в четвер трохи зійшла нанівець. Для багатьох спекулятивних компаній, що користуються успіхом у роздрібних інвесторів, в тому числі AMC Entertainment і GameStop, легко прийти, легко піти, оскільки вони понесли в четвер двозначні збитки, відступивши від недавнього вибухового зростання. Рітейлер відеоігор втратив 27,2% навіть після оголошення про найм двох високопоставлених керівників з Amazon. Мережа кінотеатрів впала на 13,2% в четвер, показавши негативну динаміку на тижні, пише CNBC.

https___d1e00ek4ebabms.cloudfront.net_production_8e5f34c6-566b-410a-a4e0-22825da104d5.jpg

State Street, найстаріший американський банк, який контролює активи на суму понад 40 трлн доларів, створює нове цифровий підрозділ, з метою допомогти клієнтам торгувати криптовалютою, хоча регулюючі органи ще тільки розробляють правила для цього сектора. Створення нового підрозділу цифрових фінансів на State Street послідувало за аналогічними кроками, зробленими в останні місяці конкурентами, включаючи Bank of New York Mellon, Northern Trust і Standard Chartered, пише FT.

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^