Хотів написати пост підтримки Андрія Півоварського та Володимира Шульмейстера

Але вийде трошки більше.

 Вже навіть дітям стало зрозуміло, що успіх країни залежить від якості управління держави! Якість управління напряму залежить від якості людей у владі! Зрозуміло, що перше завдання - залучити до керування державою талановитих, досвідчених, амбітних, патріотичних, освічених, чесних та порядних людей! Чи є такі люди в країні - звісно так! Чи йдуть вони зараз у владу - ні! Чому?

Давайте розберемось, що може мотивувати таких людей йти до влади?! Гроші, можливість керувати великими системами, повага людей та можливість досягти значущого для суспільства результату. А що ми маємо зараз в Україні?! Мізерна зарплата (від 160 доларів у спеціаліста до 3000 доларів у міністра) та шалена відповідальність відбиває бажання у більшості здібних і порядних людей кидати свої успішні кар’єри заради влади. Тому йдуть працювати на державу переважно невдахи або злочинці, які розуміють, як грабувати державу або мати тіньові доходи від олігархів залучених в дотичну індустрію.

Були ще люди, які мали можливість певний час, не звертаючи увагу на мізерну, несправедливу оплату йти працювати чесно, бажаючи принести користь, щось змінити на краще… Але я боюсь, що навіть у цих не байдужих ми відіб’ємо бажання назавжди. Кожен, хто йде на державну посаду, автоматично стає злочинцем. Боротьба з корупцією має бути розумною та виваженою, а не безперервною генерацією кримінальних справ, які не закінчуються судовими вироками, а паплюжать саму ідею антикорупційної реформи. Це має бути державною політикою, спрямованою на створення ефективною державної системи, а не навпаки. А ми прямуємо до катастрофи: вигравши війну - не зможемо побудувати успішну державу!

Читайте також:

 

Коментарі

Комментарі поки що відсутні
Вже зарегистрированны? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 02 червня 2023

Зображення Captcha

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^