Виділений 

Глобальний ринок індустрії wellness (оздоровлення) втричі більший за фармацевтичний ринок

Глобальний фармацевтичний ринок у 2020 р. складав 1,23 трлн дол. США., що логічно на фоні пандемії. Але ця цифра майже втричі менша у порівнянні з глобальною індустрією wellness (оздоровлення). За підсумками 2020 р. глобальний ринок індустрії wellness склав 4,4 трлн дол. США.

За прогнозами Global Wellness Institute середньорічне зростання ринку wellnes буде на рівні 9,9%, і у 2025 р. глобально економіка оздоровлення досягне майже 7 трлн дол. США.

Screenshot 2022 02 17 201123

Ці цифри дають впевненість у тому, що людство все частіше звертає свою увагу на превентивний підхід, профілактику захворювань, що є одним з найважливіших принципів wellnes.

Wellness — це не тільки усвідомлений здоровий спосіб життя, і набагато більше, ніж просто відсутність хвороб. Головне в ньому — це прагнення до оптимального фізичного та духовного стану. І саме принципи wellnes та превентивного підходу закладено в основу нашої платформи «EcolifeAcademy», проєкту «Життя в стилі ЕСО» та бренду Nutrilite, який є номером один у світі та в Україні за підсумками минуло року.

Згідно з даними Global Wellness Institute, економіка оздоровлення включає одинадцять секторів:

- особиста гігієна та краса;

- здорове харчування та продукція для схуднення;

- фізична активність;

- оздоровчий туризм;

- громадське здоров’я, профілактика та персоналізована медицина;

- оздоровлення на робочому місці;

- традиційна та комплементарна медицина;

- Wellness Real Estate;

- психічне здоров’я;

- СПА;

- термальні/мінеральні джерела.

Перші шість — це ті сектори, які ми з командою проєкту «Життя в стилі ЕСО» активно розвиваємо останні роки. Навіть започаткували платформу для втілення позитивних змін, підтримки життєвого тонусу та хорошого самопочуття «EcoLifeAcademy».

Screenshot 2022 02 17 200721

Сектор здорового харчування та продуктів для схуднення був єдиним, який зберіг позитивну динаміку зростання під час пандемії й зріс з 912 млрд дол. США у 2019 р. до 946 млрд дол. США у 2020 р.

Люди прагнуть харчуватися здорово і збалансовано, люди прагнуть позбавитися зайвої ваги (до слова, в Україні на ожиріння страждає 22,1% населення, а у 2025 р., передбачають науковці, цей показник може досягти рівня 25,9%). Ми маємо рішення, як уникнути цієї негативної тенденції, перевірені вже тисячами людей і підтверджені експертами. І ми гарантуємо, що наш досвід допоможе і вам.

Читайте також:

 

Коментарі

Комментарі поки що відсутні
Вже зарегистрированны? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 05 червня 2023

Зображення Captcha

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^