Сontent marketer в LOOQME

Юлія Довгун

25 наймедійніших СEO FMCG & RETAIL у 2021: рейтинг


Сьогодні CEO компанії — одні з ключових амбасадорів бізнесу. А їхня активність в медіа та соцмережах має вплив не лише на розвиток особистого бренду, а й на репутацію компанії загалом.

Продовжити читання
Позначено в:
Юлія Довгун

Банківська сфера за 3 роки - що і як змінилося?


Медіасередовище сучасного банку розвивається під впливом різних факторів: нарощені ЗМІ, клієнтський досвід, ринкове середовище, економічні та соціальні зміни. Все це в кінцевому результаті має вплив на імідж, репутацію, інвестиційну привабливість, конкурентну спроможність банку.

Продовжити читання
Юлія Довгун

Дослідження: Скільки уваги медіа та соцмережі приділяють висвітленню теми демократії

Демократія графік 1 min

З 2007 року 15 вересня відзначається Міжнародний день демократії. Тема демократії в різних контекстах близька всім — громадськості, політикам, бізнесу, медіа. В передвиборчий період саме до неї апелюють більшість політичних сил, на її основі будуються публічні дискусії, локальні проєкти чи глобальні програми розвитку.

Продовжити читання
Юлія Довгун

Як бізнесу працювати із загрозами цифрової репутації

Динаміка тональності згадувань

Сьогодні вже не треба доводити важливість присутності бізнесів в онлайні та соцмережах. Диджиталізація — це фактор, який забезпечує конкурентність, інноваційність і як показує ситуація із ковідно-карантинними періодами, ще й стабільність. Адже бізнесам, які «онлайнізувалися» було набагато простіше пережити карантин. Чи не так?

Продовжити читання
Позначено в:
Юлія Довгун

Чому банкам варто моніторити медіа і які об’єкти обрати

Сьогодні складно собі уявити сектор бізнесу в якому б не використовувалися засоби моніторингу ЗМІ та соціальних мереж. Така тенденція з однієї сторони випливає зі швидкого накопичення й розповсюдження даних. До прикладу дослідження SeedScientific показує, що на початку 2020 року в цифровій сфері виявлено в 40 разів більше даних, ніж зірок у Всесвіті. Це 44 зетабайти даних. А Google обробляє понад 20 петабайтів даних щодня. Це включає близько 3,5 мільярда пошукових запитів.

Продовжити читання
Позначено в:
Юлія Довгун

Дослідження: Медіаполе банківської сфери України протягом травня-жовтня 2020 року


Хто з українських банків отримав найбільшу кількість згадувань у ЗМІ, які джерела публікацій переважають, яких показників медіаефективності вдалося досягнути (Media Visibility, Media Quality та Media Favourability індекси) та якими були ключові теми згадувань українських банків. За результатами дослідження LOOQME.

Продовжити читання
Позначено в:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^