Суббота, 23 ноября 2019 19:57

Підприємці можуть задати питання щодо впровадження РРО для ФОП

Доброго дня, шановні підприємці! У вересні 2019 року Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування» (так званий закон «про реєстратори розрахункових операцій», або РРО).

Частина норм Закону набере чинність наступного дня після його опублікування, а частина – в 2020 році (через 6 місяців після опублікування та з 1 жовтня 2020 року).

З метою отримання роз’яснень та уникнення будь-яких непорозумінь у співпраці з державними органами, органами виконавчої влади ініційовано збір актуальних питань від фізичних осіб-підприємців.Всі питання пов’язані з реалізацією Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування» прохання направляти на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Термін отримання питань – до кінця робочого дня 26 листопада 2019 року. Питання будуть опрацьовані, а відповіді на них, в найкоротші терміни, будуть опубліковані на офіційних сторінках Державної податкової служби, Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку України

Дякуємо.

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^