Воскресенье, 01 сентября 2019 12:50

Investgazeta стала інформаційним партнером міжнародного форуму з Управління Приватним Капіталом в Україні

Після минулорічного успіху інавгураційного форуму з Управління Приватним Капіталом в Україні ми раді представити захід і в цьому році! Він відбудеться 3-4 грудня 2019 року та об'єднає українських та міжнародних представників приватного та прем’єр банкінгу, сімейні офіси та компанії з управління активами, приватних клієнтів-юристів, податкових радників та харизматичних підприємців.

На цьогорічному форумі ми забезпечимо Вас найсвіжішими новинами останніх тенденцій в галузі приватного банкінгу та управління приватним капіталом в Україні та Європі, а також детально розглянемо найбільш актуальні питання та проблеми, з якими сьогодні стикаються учасники цієї галузі.

За цим запрошенням через Investgazeta Ви отримуєте право на отримання 15% знижки.

Для цього достатньо ввести при реєстрації Ваш VIP код: XUC015mInv.

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ.

СЕРЕД АКТУАЛЬНИХ ТЕМ В 2019 РОЦІ:

  • Економічні, політичні та юридичні зміни в Україні в 2019 році та їх вплив на осіб з високим рівнем доходу: спеціальний фокус на валютній лібералізації.
  • Глобальна тенденція до прозорості: майбутнє світу офшорів. План дій проти розмивання податкової бази та несанкціонованого виводу доходів (BEPS). Принципи боротьби з відмиванням грошей (AML) та як забезпечити їх виконання.
  • Приватний та прем’єр банкінг в Україні та за кордоном. Які нові та інноваційні послуги та продукти були впроваджені банками протягом останнього року?
  • Вплив впровадження комп’ютерних технологій на галузь. · Куди інвестувати: чи стають українські інвестори більш підприємливими?
  • Майстер клас щодо планування правонаступництва.
  • Круглі столи щодо благодійної діяльності та інвестування у твори мистецтва

Натисніть тут для перегляду попереднього Порядку денного форуму!

Приєднуйтесь до нас у групах на Facebook та LinkedIn: додайте Вашу точку зору, запропонуйте питання для дискусій та візьміть участь у дебатах. Ваша точка зору дуже важлива для нас!

Сподіваємось побачити Вас у грудні в Києві! 

Скористуйтеся цією нагодою, щоб покращити Ваш імідж разом з провідними учасниками ринку!

Для обговорення можливостей виставки та спонсорства, звертайтеся будь ласка до Євгена Андрюса (Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.) за телефонами +380 50 230 8821 та +44 208 004 5702.

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^