Понедельник, 01 октября 2018 12:48

Бізнес запрошують до діалогу щодо вдосконалення технічного регулювання

10 жовтня о 15:00 представників комерційного сектору запрошують долучитись до «Діалогу з бізнесом», який відбудеться у режимі онлайн в рамках Міжнародного форуму «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації».

Організатори: Департамент технічного регулювання Мінекономрозвитку спільно із ДП "Укрметртестстандарт" за сприяння проекту «Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні», який фінансується урядом Німеччини та виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Під час заходу підприємці матимуть можливість поставити питання у сфері стандартизації, технічного регулювання та метрології, що перешкоджають їх ефективній господарській діяльності, відповідальним від органів державної влади особам.

Трансляція Міжнародного форуму відбуватиметься на сайті www.techreg.in.ua. Бажаючим взяти участь у “Діалозі з бізнесом” пропонується пройти попередню реєстрацію на цьому сайті, що також дозволить  у подальшому отримувати найактуальнішу інформацію у сфері технічного регулювання.

Крім того, підприємці запрошуються до заповнення короткої анкети, що дозволить визначити найбільш поширені проблеми у зазначеній сфері та розглянути їх вже під час проведення Міжнародного форуму.

ПРОЙТИ АНКЕТУВАННЯ

Слідкувати за інформацією про перебіг підготовки до Міжнародного форуму, а також ставити свої запитання можна і на сторінках у соціальних медіа: Facebook та Twitter.

Контактна особа: Тетяна Мельниченко, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., +38 044 596 68 18

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^