Вторник, 04 июля 2017 13:22

“Безпечні дороги України”. Інновації задля зменшення аварійності (новини партнерів)

Сьогодні Україна знаходиться на першому місці в Європі за кількістю смертей на автомобільних шляхах. Ситуація критична і вимагає нагальних дій, політичної волі та участі всіх організацій та органів, відповідальних за безпеку на дорогах. Вже зараз в Україні розроблене й впроваджене в пілотному режимі рішення компанії “Безпечні дороги України”, яке не тільки дозволяє в рази зменшити кількість аварій на автомобільних шляхах, але й в перспективі наповнити міські бюджети.  

У Києві відбувся Перший міжнародний конгрес з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні під гаслом: “Безпека на дорогах України заради життя людини”. 

Компанія “Безпечні дороги України” презентувала учасникам події розроблену комплексну програму з впровадження автоматизованої системи фіксації порушень правил дорожнього руху. Унікальність цієї системи в тому, що вона є умовним концептом, а вже активно працює в рамках чотирьох пілотних проектів в Україні, насамперед в столиці.

Мета проекту - зменшення аварійності, а також можливість серйозно наповнювати міський та національний бюджети. В режимі повної автоматизації виявлення та документування порушень з використанням найсучасніших технічних засобів та технологій. 

Рішення передбачає створення державно-приватного партнерства, яке дозволяє комплексно удосконалювати безпеку дорожнього руху та громадську безпеку міста в цілому. 

В результаті такого партнерства вирішуються наступні проблеми:

  •     Зменшення рівня смертності і травматизму серед учасників дорожнього руху.
  •     Зниження обсягу завданих збитків від ДТП.
  •     Зняття проблеми дефіциту засобів відеофіксації порушень ПДР.
  •     Вирішення проблем корупційних проявів в діяльності відповідного підрозділу Національної поліції.
  •     Зменшення навантаження на працівників Національної поліції та судову систему.
  •     Наповнення державного та місцевих бюджетів за рахунок додаткових надходжень, які є прямим результатом підвищення ефективності процедури стягнення штрафів.

Вже зараз завдяки співпраці між владою Києва, ініціативою Kyiv Smart City і “Безпечними дорогами України” реалізовано три пілотні проекти, які є частиною цифрової інфраструктури столиці. Станом на сьогодні на київськах мостах встановлені смарт-камери, які можуть розпізнавати номери автомобілів, а також можлива детекція по самому авто та його моделі.

Загалом Україна потребує впровадження комплексного підходу з покращення ситуації на автомобільних шляхах, імплементації єдиної системи по контролю за порушеннями правил дорожнього руху, а також інтегрованої освітньої програми, націленої як на автомобілістів, так і на пішоходів.

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^