Як Росія сама себе "покарала"

Дивні речі відбувалися у 2015 році. Як відомо Уряд Януковича у 2013 році отримав 3 млрд. дол. від Уряду Росії на умовах випуску ОЗДП.

У 2015 році в Україні відбувся дефолт. Умови розв’язання якого, нажаль, наклали на економіку України ще більше боргове ярмо у вигляді ВВП-варантів на 20 років. 

Варто згадати, що такі ж самі умови реструктуризації державного боргу, які Україні нав’язали міжнародні кредитори, пані Яресько пропонувала й Росії. Однак, Росія – не погодилась. Якби у 2015 році Росія погодилася на умови реструктуризації, то ця країна-агресор офіційно могла б претендувати на 15,6% приросту ВВП України!!!

У цифрах це виглядає наступним чином: Росія при середніх темпах ВВП України у 4,3% могла б претендувати на 4,7 млрд. дол., а при темпах 5,7% - на 14,1 млрд. дол. (!!!!) ВЗАМІН списаних 0,6 млрд. дол і ДОДАТКОВО (!!!) до тих 3 млрд. Януковича, які пані Яресько хотіла повертати Росії під 7,75% річних.

20190906 150007

 

Подумати тільки! Уряд України фактично пропонував Росії взяти в аренду економіку країни на 20 років та офіційно брати з неї ренту!!!! Чи то в Уряді РФ теж не вміють рахувати, чи то росіяни не могли повірити, що Україна настільки дурна, що погодилася на такі умови зовнішніх кредиторів і там «щось не так», але факт залишається фактом:

  • Україна все-таки залишилась в дурнях;
  • Росія залишилась без потенційного вагомого інструмента впливу на Україну; 
  • а українці, нажаль, залишились з купою боргів. Тепер весь виграш - переходить в дохід "міжнародного казино".

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
09.06.2023

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^