Відповідальність, лідерство та самоудосконалення: поради для бізнесмена-початківця

Карантин змусив нас усіх задуматися над своєю діяльністю? чи тим ми займаємося, чи будемо затребувані, як спеціалісти у посткарантинному світі?  Можливо, хтось таки впевнився в тому, що час відкрити власну справу, і тут я навряд чи помилюся, якщо скажу, що багато хто з тих, хто зараз читає цю статтю, мріє стати успішним. Але справжній успіх досягається важкою працею, з помилками, падіннями, ризиками, і звичайно ж, набуттям різнопланового досвіду.

Говорю це, згадуючи власний досвід підприємця, і сьогодні можу сказати, що подолати шлях можна кроками, невеликими, але обов'язково у напрямку до власної вершини.

Якщо хочете стати бізнесменом, готуйтеся до ризиків, і не бійтеся йти на ризик, беручись за нову справу. Але ніколи не зайве продумати кожен крок, як при сходженні на гору, − рухаючись до вершини, думайте, куди поставити ногу, коли будете спускатися.

Успішний бізнес − це і вміння брати на себе відповідальність. Якщо вважаєте за краще перекладати відповідальність на інших, за бізнес краще не братися. У бізнесі вам доведеться брати відповідальність і за свої рішення, і за людей, яких ви получаєте. Щоб відкрити власну справу, потрібно навчитися надихати людей, вести їх за собою, вміти донести до них свою ідею. 

Добре, якщо у вас є хобі. Його поєднання з роботою справді може принести успіх. Якщо вмієте смачно варити каву, то відкривайте кав'ярню. Якщо не уявляєте свого життя без подорожей, то відкривайте турагентство.

Постійно навчатися − читати нову літературу, слухати лекції експертів, які можуть поділитися власним досвідом. Адже тренди, тенденції ринку постійно змінюються, і бізнес, який ще вчора був успішний, завтра може бути нікому непотрібним.

Напрацьовуйте негативний досвід, бо нічого не дається людині просто так. Навіть якщо ви швидко станете успішним, так буде не завжди. Бувають кризи, змінюються потреби споживачів, і через це бізнес може опинитися під загрозою. Я пережив чотири кризи, і можу сказати, що не треба боятися натикатися на перешкоди − їх можна подолати. Моє правило: «Ніколи не здаватися!»

Не бійтеся звертатись за допомогою. Хороший коуч, наприклад, допоможе розібратися, що і як потрібно зробити, щоб змінити все на краще.

У цьому відео я розповідаю про те, як освоїти нові звички, знайти нову професію, бізнес та почати на цьому заробляти.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
26.06.2022
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^