Выделенное 

Успіхом має стати створення нового, а захист старого, розумітись як програшна стратегія

Державою мають керувати романтики, а не досвідчені професіонали. Теоретики, а не практики. Наївні лідери, а не досвідчені прагматисти. Бо перші хочуть і будуть намагатись змінити країну, а другі вірять, що нічого змінити не можна і будуть захищати статус кво. А Україні потрібні швидкі революційні зміни системи на краще, а не поступові, обережні, компромісні кроки.

Поясню на прикладі. Машина Таврія. Водій - практик та хазяйственнік. Має 20 років досвіду. Вивчив всю машину. Може витиснути з неї максимум. Відремонтувати за півгодини найскладнішу неполадку. Це досвідчений професіонал.

Але нам все одно не подобається їздити з ним. Проблема не в ньому, а Таврії. Бо ми хочемо Теслу.

Чи спроможний цей професіонал розробити Теслу? Ні. Бо він не може собі уявити Теслу. Він не вірить в Теслу. Він не хоче нічого змінювати. Він пишається своїми професіональними навичками і вмінням управляти Таврією, ремонтувати її, та витискати з неї максимум.

Дійсно, якби він хотів щось змінити, він давно змінив роботу. Він би намагався винайти нову машину. А не витрачав час на ремонт старої.

Для того, щоб побудувати Теслу потрібна людина яка трошки того... яка відрізняється від інших. Яка романтично вірить в краще майбутнє. Яка готова експериментувати і яка ненавидить статус кво.

Україні потрібно вибрати між ремонтом Таврії і створенням Тесли. Поки що виглядає, що останні 30 років ми намагаємось ремонтувати Таврію. В той час, як світ винаходить Теслу.

А та частина суспільства та бізнесу яка вірить в Теслу і робить щось для цього, знаходиться в тіні і сприймається більшістю як якись фріки. І це має змінитись. Романтики та фріки мають стати прикладом, рольовими моделями в суспільстві. А досвідчені хазяйственніки почати сприйматись як лузери. Успіхом має стати створення нового, а захист старого розумітись як програшна стратегія.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
28.06.2022
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^