Трамп закликає виходити всіх на роботу: Бо кількість смертей від ненаповнення бюджету перевищує кількість смертей від вірусу

Логіка така : Кількість смертей від ненаповнення бюджету (читай- сповільнення економіки) ПЕРЕВИЩУЄ кількість смертей від вірусу. Менше зло - не зупиняти насильно економіку. Це і моя логіка.

Наш же Уряд вибрав адміністративний (прорадянський) стиль «управління», забувши що він - СЕРВІСНА служба для громадян. І має не сповільняти і так не швидко зростаючу економіку, а забезпечувати у громадських містах та на транспорті достатню кількість захисних засобів. Місцеві влади, що повністю зупинили міський транспорт, теж мали забезпечити безперебійний рух.

Все, що ми зробили, призведе до суттєвих зменшень доходів до місцевих бюджетів та до державного бюджету, який на більше ніж дві третини є соціальним. Це означає, що хочемо ми чи ні, але мусимо відмовитись від високих пенсій та зарплат суддям та прокурорам (які щонедавно повернув Конституційний суд), зменшити захмарні зарплати менеджерам державних підприємств, всі безумні виплати за сумнівними статусами. Маємо зберігти кошти на безпекові заходи та систему охорони здоров‘я.

Чи має Уряд ПЛАН, як саме виходити із ситуації? Обіцяв Прем‘єр, що дасть впродовж двох тижнів, а на посаді з 04 березня......

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
18.08.2022
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^