Страхи, які заважають стати успішним

Страхи, які заважають стати успішним Страхи, які заважають стати успішним

Нехай той, хто хоче насолоджуватися чудовим майбутнім, не витрачає дарма теперішнє! Стати успішним може кожен. Справа лише в тому, наскільки ти готовий подолати внутрішні перепони. Саме страхи, які живуть в нас, заважають бачити більше, діяти сміливіше, іти далі.

Франклін Рузвельт у першій промові на посаді президента США сказав: «Єдине, чого нам варто боятися, — це самого страху, безрозсудного, безликого, невиправданого жаху, що паралізує необхідні зусилля з перетворення відступу в наступ...»

Страхи виникають через накопичений життєвий досвід, недостатню впевненість в собі або з інших причин.

  1. Страх припуститися помилки. Але людина вчиться на помилках, і це одна з можливостей стати краще. Не варто боятися братися за складну задачу і боятися, що вирішити її не вдасться одразу. Робота над помилками робить складне простим і дає можливість рухатися далі.
  2. Боязко бути не таким, як усі. Але невже вам подобається нічим не вирізнятися від інших? Головне − бути собою, не втратити себе як особистість на догоду іншим. Якщо люди навколо вважають вас якимось не таким, то, може, у вашому оточенні просто не ті, хто поважає особистість?
  3. Мати власні принципи та цінності. Наші цінності та принципи можуть визначатися релігією, вихованням, накопиченим досвідом, і вони впливають на те, які вчинки ми робимо в житті. Але не слід забувати, що це саме притаманне й іншим людям. Якщо ви будете з повагою ставитися до принципів інших людей, то буде більше шансів, що до вашої думки теж прислухаються.
  4. Страх осуду з боку інших. Цього, як і помилок, не уникнути, і усвідомлення такого явища дає свободу.
  5. Довіритися своїй інтуїції. Саме вона може підказати правильне рішення, оскільки це відчуття розвивається під час накопичення життєвого досвіду.

Запам'ятаємо: страхи живуть більше у нашій свідомості, насправді заважаючи нам будувати кар'єру, сім'ю, просто насолоджуватися життям. І це триває стільки, скільки ми дозволимо.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
27.07.2021
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^