Так що вам дає профспілка?

Так що вам дає профспілка? Так що вам дає профспілка?

Фонд(и) соціального страхування: розтаскують гроші у немовлят, хворих, покійних. (Тут ДУЖЕ доречно згадати про ОПІР, який чинили чи то діями чи то бездіяльністю, процесу верифікації виплат з цих фондів. Особливо активними були такі суб'єкти як: Опозиційна платформа За життя, ну і також екс-міністр соцполітики та екс-віце-прем'єр. Звісно й екс-Президенту було не до того(((( Лише ця Верховна Рада монобільшістю проголосувала ЗА перевірки таких виплат.)

Щомісяця роботодавці відраховують 22 % єдиного соціального внеску (ЄСВ). ЄСВ ділиться, наче клітина на кілька атомів

Один з яких спрямовується у Фонд соціального страхування. Розподіл здійснює Кабмін, без контролю з боку ВРУ (доречі, вчора внесли зпу, який припинить подібну практику).

Ці гроші, у свою чергу, йдуть на виплати по «лікарняних», виплати при «народженні дітей» і «на поховання». Це 20 мільярдів щороку. В 2019 році за кошторисом - 24 млрд, по факту буде більше. На 2020 рік кошторис ВЗАГАЛІ НЕ затверджено. Фонд живе безконтрольно.

До 2018-го таких фондів було два, соціальні фінансові потоки були НІБИ диверсифіковано. На чолі кожного фонду стояла, погоджена з владою, людина і управляла багатомільярдними потоками. Історія фондів до непристойності була корумпована: фіктивні реєстри , «мертві душі», кримінальні справи, затримання та посадки, продаж нерухомості, оборудки з програмним забезпеченням, бюджетні маніпуляції, гучні судові процеси, ротація кадрів....

Згодом Верховна рада України прийняла рішення про об‘єднання фондів в один з метою економії коштів та дерегуляції адмінпроцесів. Об‘єднання проходило важко через саботаж «кураторів» та опір керівників, що не хотіли позбуватись насиджених теплих місць.

Ви запитаєте до чого тут профспілки?

Все просто, управління Фондами здійснюється за принципом трипартизму, відповідно - профспілковою, державною стороною та роботодавцями. За логікою, керівництво Фондом мало бути збалансованим і розподілено рівно між трьома суб‘єктами, але сторона профспілок виявявилася найбільш провороною і фактично рейдернула увесь менеджмент. Цьому передували численні суди, збори керівних органів, блокування роботи.

Керівником правління фонду став заступник голови ФПУ Володимир Саєнко, обласні відділення очолюють діти керівників ФПУ. Володимир Саєнко практично контролює правління та Наглядову раду Фонду. Виконавчий директор Фонду Баженков його людина. Після звільнення, був на посаді члена правління АТ «Укрпрофоздоровниця», що належить ФПУ та концентрує колосальні майнові активи.

Фонд затягло в «болото судових процесів» та корупції, міжусобної боротьби колишніх і нинішніх керівників. Наприклад, вже згадуваним виконавчим директором Фонду було ініційовано продаж біля ста об‘ єктів нерухомості у приватні руки. Держаудитслужба встановила тисячі мертвих душ та людей з «псевдо статусом інвалідності» на яких списувалося мільйони гривень - це те, що вже виявлено, а насправді думаю, що мільярди.

Плюс, за даними правоохоронців в корупційну схему Фонду вмонтовані санаторії профспілок через які йдуть мільярди гривень, частина яких по традиційним лінійним схемам обналу осідає у кишенях соціальних «нуворишів».

Врешті-решт, вся ця турбулентність призвела до паралічу структури і двомільярдного боргу перед родинами новонароджених, по «лікарняним» та, навіть, перед тими, хто покинув цей світ.

Держава зайняла принципову позицію: соціальний фонд майже у мільярд доларів на рік не повинен бути бізнесом профспілок

Крім того, у керівництві Фонду не повинно бути бізнесменів, що «володіють» стриптиз-клубами та профспілками. Держава повинна гарантувати соціально вразливим категоріям населення вчасне надання фінансів та послуг. Одже, державна сторона ініціювала кадрову ротацію і перезавантаження парадигми роботи. На що, у відповідь профспілки формально вийшли з процесу, що загрожує черговим паралічем Фонду.

Саме тому, ми ініціювали антикризове унормування через зміну у соцзаконодавстві. На мою думку, доручати окремим профспілкам управляти Фондом, це те саме, що експерементувати з керівництвом атомної електростанції. Враховуючи соціальні виклики, дефіцит державних фінансів подібна фінансова демократія та імітація контролю не припустимі.

Ще раз наголошую: ми за профспілки; за те, аби реформовані і очищені профспілки брали участь у роботі подібних фондів через інститути наглядових рад. Ми за те, щоб профспілки брали участь у проектуванні діяльності фондів, їх соціальних програм та ініціатив, але ми не допустимо щоб, прикриваючись статусом профспілкових діячів, окремі бізнесмени корумпували соціальні фінанси та крали у немовлят, хворих та покійних.

А поки йде процес очищення дивіться уважно під чиїми прапорами хто й куди ходить на ПОЛІТИЧНІ акції, повністю НЕХТУЮЧИ ЕЕОНОМІЧНОЮ боротьбою за людину найманої праці.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
19.01.2021
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^