Розвиток Києва і нинішня КМДА - несумісні речі

Розвиток Києва і нинішня КМДА - несумісні речі Розвиток Києва і нинішня КМДА - несумісні речі Фото: unian.ua

Один в бороні, десять на стороні, або коротко про «ефективну» діяльність київської адміністрації в напрямку інфраструктурного розвитку Києва.

Загальновідомий факт, що Шулявський міст протягом 10-ти років грав роль київського великомученика. Роками він тримався лише завдяки секонд-хенду глобального розміру, який раніше розташовувався під ним. Всі ці роки він ледве дихав, і врешт, на третьому році правління нічого не помічаючого мера, міст остаточно втомився і поліг жертвою суворих київських реалій.

Ремонт сумнозвісного мосту відкладався на потім так довго, що люди стали підозрювати про сумнівні речі з боку чинної київської влади. На етапі проектування та змовництва, Максим Микитась, приятель Віталія Кличка, вже вкотре став «героєм» журналістських розслідувань та тендерних скандалів. Фірма так званого побратима київського мера отримала 600-мільйонній тендер на вирішення питання Шулявського мосту. Погоріла змова на найпростіших похибках, з усіх можливих, а саме на документі з ознаками підробки і на помилці в слові «Україна» в його «шапці».

Як би сумно це не виглядало, знайте - на ділі все ще сумніше. Їм вже стало настільки все одно, що вони навіть не стараються обводити народ кругом пальця зі своїм вишуканим шармом. Ні, це вже пройдений етап. Навіщо сушити собі голову якимись відмовками чи складними схемами? Народу доведеться змиритись, куди від подінеться?

Ще один яскравий приклад, про який вже напевно всі чули про один із найпрогресивніших в урбаністичному плані проект ЖМ «Патріотика на озерах» від банку «АРКАДА». Даний проект передбачав і соціально-культурні об’єкти, транспортні та енергетичні магістралі, зелені зони для відпочинку мешканців - все це за власний рахунок. Здавалось би, що їм в КМДА не подобається? Все розробили, придумали і були готові втілити замість київського міського правління. Причому, увага, не витративши жодної копійки з міського бюджету, яким влада ділиться неохоче.

Проте, замість радощів, спричинених тотальною бездіяльністю та круглорічним відпочинком, ми побачили люту агресію в бік забудовника. Скажений опір довів до того, що невідомі особи почали демонтувати законно облаштований міст о 4-й ранку, знехтувавши будь-якими поняттями совісті та справедливості.

Тепер, власне, друга сторона медалі. Чим же «АРКАДА» так муляє очі чинному меру міста Києва? Віталій Кличко, його любе оточення та його забудовники-партнери забудували столицю так, що ніде подітися. Відкати меру за ледачі забудови складають біля 5%, а їхнє відверто жахливе, неякісне, збудоване нашвидкоруч житло ніхто не хоче купувати, бо воно не варте й третини від іхньої заданої вартості. Тож не дивно, що вони так оскаженіли - для подібних чиновників позбавити себе стабільного легкого прибутку смерті подібно.

Брудний, корисливий підхід до речей показав, як місцева влада вміє нехтувати інвесторами, великими перспективами розвитку Києва та світлим майбутнім його жителів заради своїх гаманців. От і весь УДАР, шкода що не по тим місцям, по яким би нам хотілось.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
20.08.2019
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов
Курсы основных криптовалют

 

^