Роздрібна торгівля, попри очікування, показала активне зростання

Роздрібна торгівля, попри очікування, показала активне зростання Роздрібна торгівля, попри очікування, показала активне зростання

У вересні зростання роздрібної торгівлі прискорилося до 11.6% р/р. Хоча порівняно з серпнем обсяги знизилися на 0.7% м/м, сезонно скоригований показник виріс на 2.5% м/м (за нашими оцінками). За 9М20 роздрібний товарооборот зріс на 6.7% р/р.

122534408 10219487350080610 7819332978812914315 n

Високий показник вересня перевершив очікування, оскільки затухаючі ефекти відкладеного попиту та зростання числа випадків захворювання на Covid-19 вказували на уповільнення роздрібної торгівлі. Однак ці фактори були компенсовані слабким дотриманням соціального дистанціювання та ігноруванням посилення обмежень на місцевому рівні разом з розквітом електронної комерції.

Крім того, стійке зростання реальної заробітної плати (6% р/р у серпні) і відновлення ринку праці сприяли поліпшенню настроїв споживачів, особливо щодо оцінки власного фінансового стану.

На майбутнє, ми як і раніше очікуємо уповільнення зростання роздрібної торгівлі, оскільки більш обережна поведінка населення та заходи стримування пандемії посиляться внаслідок швидкого зростання випадків Covid-19 і смертей від коронавірусу як в Україні, так і в сусідніх країнах.

Однак, високі показники вересня вказують на підвищення ймовірності поліпшення результатів щодо споживання та ВВП, за 3кв20 зокрема та за 2020 р. загалом, порівняно з нашими вересневими оцінками.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
22.06.2021
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^