Рибальте на здоров`я: в бізнесі ніхто не розкаже вам, що саме ви повинні робити прямо зараз

Використовуйте мозок Використовуйте мозок

Замість передмови.

Жив собі один бізнесмен. Він робив бізнес у дивній країні в незрозумілі часи. Досвід, який він набував десятиріччями, був фантасмагоричний: щось між постмодернизмом та сюром. Квентін Тарантіно чи Федеріко Фелліні були б в захваті. Але справи йшли, й з плином часу дедалі покращувалися. Згодом виявилося, що все йде успішно. Що тут клює. Що, за наявності купи часу, сил, нервів та здоров`я, якщо буде фарт, тут можна витягнути з бурхливої української води доволі велику рибу, чи, принаймні - декілька купюр з портретами Лесі Українки, Сковороди або Франкліна. Але для цього потрібний досвід. І саме цій досвід - пригоди окремого бізнесмена у країні, яка сповнена див для всіх, хто відважився зайнятися бізнесом, він вирішив описати у книжці, бо вже втомився відповідати на питання молодших колег: "Як ви вижили тут й не померли з голоду, а натомість досягли такого успіху?"

У цій книжці багато історій про цього бізнесмена. Усе, що з ним відбувалося, — чистісінька правда. Але при цьому всі збіги з реальними особами та ситуаціями випадкові. Парадокс? Ласкаво просимо у світ бізнесу, адже він — це завжди парадокс. 

Античну історію творили герої й пророки. Середньовічну — королі та єпископи. Історію Нового часу — революційні маси. Сучасність творить бізнесмен. Щоденно. За простим алгоритмом: проблема — сценарій рішення — рішення — дії — результат. Це значить, що в нас є змога впливати на все. Ви не раз зупинялися просто посеред вашого бізнесу , бо в голові поставало запитання: «А що далі?». У кожного з нас завжди є можливість знати, що далі, не зважаючи, що саме ми робимо: зводимо будинки, шиємо взуття, пишемо код чи печемо хліб. Ця можливість — не в Космосі і не в довколишньому світі. Вона — у нашій голові. Вона називається мозком. 

Використовуйте мозок. В бізнесі ніхто не розкаже вам, що саме ви повинні робити прямо зараз, щоб все було гаразд. Немає тут таких генералів, за командами яких ви переможете, не приходячи до тями. Це лише в армії сигнал до атаки — три зелених свистки. Свиснули — й побігли. У бізнесі так не вийде. Це гра, у якій треба думати. Виживає (а під виживанням я маю на увазі десять років існування й більше) лише та компанія, яка цілковито складається із чогось вартісного. Тобто успішна в усіх сенсах. Таку компанію неможливо створити за помахом руки. Для цього потрібні таланти і здібності. Це найструктурованіша з усіх відомих мені речей. 

Ця книжка — про мій двадцятирічний досвід у бізнесі. Про те, із чим я стикнувся й чого навчився. Я щиро радітиму, якщо вона підштовхне вас зробити хоча б один крок до мети. 

Ця книжка не призначена для точного виконання написаного по кроках, бо це не книга рецептів й не керівництво з експлуатації та ремонту малого та середнього бізнесу. Моя мета набагато простіша - розповісти, як буває в українському бізнесі, та дати поштовх людині, яка вагається, чи варто спробувати поринути у цю дику воду, яка зветься вітчизняним підприємництвом. Я хотів лише відповісти людям на питання: Чи варто тут рибалити? Чи клює тут?

Тут - клює. Рибальте на здоров`я.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированы? Войти на сайт
Гость
19.05.2019
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

Поддержать блогерскую платформу Investgazeta

 

Кнопка пожервовать - изображение

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов
Курсы основных криптовалют

 

^