Промислове виробництво знизилося. Причина – карантин у січні

Промислове виробництво знизилося. Причина – карантин у січні Промислове виробництво знизилося. Причина – карантин у січні

У січні промислове виробництво впало на 4.0% р/р (після стрімкого зростання на 4.8% р/р у грудні). Сезонно скоригований показник знизився на 3.3% м/м, опустившись до найнижчого рівня з середини 2020 р.

Результат був визначений січневим карантином, який спричинив значне скорочення випуску в галузях, орієнтованих на внутрішнє споживання, таких як харчова та текстильна промисловість, а також машинобудування. Крім того, показники ГМК помірно погіршилися після високих показників у попередні місяці.

Ймовірно, логістичні ускладнення через замерзання морських портів внаслідок холодної зими пояснюють цю слабкість, незважаючи на все ще стійкий світовий попит.

1

Ми очікуємо, що в найближчі місяці промисловість компенсує втрати за січень на тлі відновлення глобальної економіки, все ще стійкого внутрішнього попиту та зміцнення цінової конкурентоспроможності.

Таким чином, незважаючи на слабкий початок року, ми передбачаємо зростання промислового виробництва приблизно на 4% у 2021 р.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
19.09.2021
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^