Про землю: Я прихильник вільного обігу, громадяни повинні мати право купляти й продавати землю

Про землю: Я прихильник вільного обігу, громадяни повинні мати право купляти й продавати землю Про землю: Я прихильник вільного обігу, громадяни повинні мати право купляти й продавати землю

Законопроект #ПЗУ2178 «Про обіг земель с/г призначення» має голосуватися на цьому тижні в першому читанні.

Протистояння між прихильниками та опонентами вільного обігу сільгоспземель набирає сили. Свою позицію вже висловлював неодноразово. Оскільки я правий і республіканець, то просто за визначенням є прихильником вільного обігу. Громадяни повинні мати право купляти і продавати землю. Сільськогосподарські угіддя не можуть бути виключенням цього права.

Так, мають бути певні обмеження для унеможливлення високої концентрації ділянок у окремих осіб. Держава повинна забезпечити чесний і прозорий обіг, переслідувати спроби рейдерських захоплень, карати шахраїв та корумпованих чиновників.

А ті, хто ніби-то захищає українців, прирікають їх на бідність. Десятиліття мораторію перетворили селян на найбільш зубожілу верству населення. Коли у виграші - кільканадцять агрохолдингів, котрі за безцінь створили величезні банки землі.

Українці вже сьогодні можуть купувати землю. Тим кільком мільйонам найактивніших наших співгромадян, що виїхали з України до Європи, Канади, Штатів, вже не заваджає український мораторій і його політичні ідеологи. Чимало з них купили або куплять землю на чужині і там її оброблятимуть своїми працьовитими руками. Чи повернуться вони в Україну? З кожним роком мораторію таких все менше.

Бо куди повертатися? В наші забиті села без доріг, без мобільного зв‘язку і без медичної допомоги? Я вже не кажу про школи та супермаркети. Чи про дешеву лізингову техніку, до якої швидко звикають наші гастарбайтери.

Я сам виріс у глухому селі. Мені прикро спостерігати справжнє зубожіння в сільській місцевості. Зрозуміло, що шлях, яким ми йдемо - хибний.

Ринок с/г землі - шанс на заможне життя селян-фермерів. Давайте не згаємо його цього разу.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
24.09.2020
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^