Про статистику щодо втрат економіки від Російської агресії

Про статистику щодо втрат економіки від Російської агресії Про статистику щодо втрат економіки від Російської агресії Фото: finbalance.com.ua

Сьогодні перемовини в Нормандському форматі. Я підтримую Президента і закликаю всіх також підтримувати його. Чим більш ми об’єднані, тим сильніша наша позиція на переговорах. Ті, хто сьогодні протестують проти зустрічі, проявляють недержавницьку позицію.

А поки надам статистику про втрати економіки від Російської агресії

Прямі втрати в 2014-2015 роках склали 15-20% ВВП. За оцінками, загальні втрати складають від 50 до 150 млрд доларів (наприклад, Андерс Аслунд дає оцінку біля 100 млрд).

А оцінка залишкової вартості об’єктів нерухомого державного майна на непідконтрольних територіях (Крим+Донбас) складає близько 85 млрд грн.

Більш детально:

  • на території АР Крим та м. Севастополя зареєстровано 57,7* тис. об’єктів нерухомого державного майна залишковою вартістю 46 млрд. грн;
  • на території Донецької області - майже 120* тис. об’єктів нерухомого державного майна залишковою вартістю 33 млрд. грн.;
  • на території Луганської області - майже 70* тис. об’єктів нерухомого державного майна залишковою вартістю 23 млрд. грн.

За оцінками Фонду державного майна близько 70 % державних активів на території Донецької та Луганської областей розташовані на непідконтрольних територіях.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
21.09.2020
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^