Выделенное 

Про Коломойського та прихильників дефолту

Про Коломойського та прихильників дефолту Про Коломойського та прихильників дефолту Фото: censor.net.ua

З подачі Ігора Коломойського раптом в країні з‘явилися прихильники дефолту. Дуже дивно чути від олігарха комуністично-популістські заклики. Мовляв, не будемо віддавати буржуям-капіталістам борги, самі ці гроші поділимо. Ще й у приклад наводить Грецію, яка ніби-то нікому нічого не віддала, і живе шикарно.

Лукавить пан Коломойський.

  • По-перше, Греція платить за своїми боргами.
  • По-друге, у всіх країнах, які відмовляються віддавати борги, погіршується соціально-економічне становище, падає рівень життя середнього і бідного прошарків населення. Навіть коли йде мова про технічний дефолт чи реструктуризацію (затримку з виплатами), є загроза погіршення.

Безумовно, Коломойський достатньо розбирається в економіці, щоб розуміти такі елементарні речі. Чому ж тоді він піднімає цю небезпечну тему?

Імовірні вигоди, які може отримати ІВК при дефолті:

  1. Економічна криза послаблює державну владу. Для олігарха це відкриває можливості для особистого збагачення. Звісно, йому буде наплювати на рейтинги Зеленського, які неминуче впадуть. Більше того, Президент буде змушений опертися на олігархів.
  2. При відмові України від сплати боргів неминучий розрив Угоди з Міжнародним Валютним Фондом. Саме з подачі МВФ був націоналізований ПриватБанк. Без нагляду з боку Фонду Коломойському буде легше повернути контроль над Приватом. Або стягнути з держави крупну суму за ніби-то причинені збитки.
  3. Вартість державних облігацій України сильно впаде. Олігарх зможе купити їх за безцінь і погасити свої борги перед ПриватБанком вже за номінальною вартістю паперів. Після цього поверне ПриватБанк у свою власність, довівши через суди, що націоналізація була незаконною, а банку не загрожує банкрутство.

Пан Коломойський розумний бізнесмен і досвічений фінансист. Він може придумати ще з десяток способів як нажитися на проблемах країни.

Важливо, щоб Президент Володимир Зеленський розумів, що Коломойський завжди працює лише на себе.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
27.01.2021
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^