Про долар: На що варто розраховувати?

Давно нічого не писав про найпопулярніший фінансовий інструмент на нашому ринку - долар США.

Вважаю, що в курс долара «зашиті» практично всі видимі ризики. На кшталт карколомного карантинного падіння економіки (враховано ще весною’20, а економіка впала незначно), неадекватної поведінки Правління Національного банку (типу прямого кредитування Уряду) і неотримання траншу МВФ. Навіть осяжна загроза вторгнення північного ворога в квітні‘21 додала курсу долара всього 30 копійок.

55

І хоча з нашою економікою не все гаразд, інвестклімат України - кислотний, а суверенні рейтинги зміщуються все глибше в Екваторіальну Африку, майбутнє гривні виглядає досить безхмарно.

Ціни на товари нашого екпорту тримаються на максимальних рівнях (графіки цін на кукурудзу і залізну руду вражають), туристи закордон масово не поїдуть із-за валютноекономної (😏 сарказм) політики МОЗ. А ось працелюбиві українські заробітчани знову надішлють своїм родичам у Неньці ще $12-$15 млрд.

З великою імовірністю влітку Україна (Нацбанк) отримає у подарунок від Міжнародного Валютного Фонду близько $2.7 млрд. Справді - подарунок, кошти не треба буде повертати. Без будь яких умов - навіть можна не обіцяти проводити реформи.

Чекаємо курс на 27 ₴/$!

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
02.06.2023

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^