Выделенное 

Пост для дорослих людей. Про МВФ

Депутати близькі до групи «ви самі знаєте кого» пишуть, що співпраця з МВФ «потребує перегляду». Ні, не потребує. У нас є різні позиції по певних питаннях. І ідуть досить тверді та складні перемовини. Це важко, але це нормально. І це ніяк не означає, що потрібно «робити повний перегляд». МВФ є нашим стратегічним партнером.

Що відбувається в Еміратах? Є досить вагомі успіхи по інвестиціям. Але це не означає, що зараз позиція якось зміниться до МВФ. Всі ці напрямки роботи доповнюють один другого, а не заміщують. Нам потрібна співпраця з МВФ і нам потрібні інвестиції з ОАЕ.

Що зараз з МВФ? Місія призупинила роботу. Обидві(!) сторони могли зробити більше для успіху. Є певні складнощі, але вони тактичного характеру. Тобто, можливо будуть якись дії з української сторони для того щоб посилити успішність перемовин в найближчі тижні. Що конкретно? Думаю буде відомо в найближчі дні.

Наша мета - всіх - як громадян - залучати інвестиції і фінансові ресурси. З усіх (політично правильних!) джерел. На максимально вигідних для нас умовах (тому і бувають певні складнощі та затримки в перемовинах). Це дає поштовх розвитку нашої економіки. Нам потрібні всі партнери. (І, так, нам також потрібно побороти корупцію, і вирішити питання з судовою системою, навчитись пропонувати інвесторам цікави проекти та впроваджувати їх).

150817338 1931823123653527 8319077527623796674 n

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
16.08.2022
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^