«Підстава для Зеленського» або «РРО – бомба для економіки країни»

Чому відмова від ідеї Тотальної Фіскалізації має критично важливе значення для політичної перспективи президента Зеленського, партії СлугНароду та в цілому - економіки країни

Модель Тотальної Фіскалізації від Данила Гетманцева вибиває з-під ніг Зеленського та СлугНароду довіру головного електорату Зе! та СН - мільйона креативних і вільних духом, відповідальних та проактивних українців - ФОПів. Робить чесний малий бізнес збитковим, вичавлює підприємців за кордон або в тінь.

Більше 20 років, від самого введення спрощеної системи підприємництва в 1998 році, держава ДОВІРЯЛА своїм громадянам, які вирішили займатися на свій страх і ризик бізнесом. ФОП мав за підсумком звітного періоду чесно відзвітувати перед державою та вчасно сплатити встановлений податок. Аби ФОПи не махлювали, був введений надзвичайний розмір відповідальності – всім майном фізичної особи. Система показала свою зручність - кожного року збільшується кількість зареєстрованих ФОПів та обсяги сплачених ними податків. Так, за 2021 рік ФОПи сплатили 34,8 мільярди грн.(за даними платформи відкритих даних Opendatabot).

Введена з 1 січня 2022 року нова система – «Тотальна Фіскалізація» -  передбачає, що КОЖЕН ФОП має створити та вести повний перелік наявних товарів/послуг, придбати і встановити РРО, налагодити постійний інтернет-зв’язок в місці продажу із сервером податкової служби... І, головне, - про кожний продаж кожного товару автоматично звітувати до податкової. В існуючих умовах для переважної більшості дрібних чесних ФОПів це – образливо, а ще - нереально технічно і практично.

Автор ідеї РРО Данило Гетманцев часто каже в своїх інтерв’ю, що, нібито, «тільки тепер, з введенням фіскальних чеків, наші покупці, як споживачі товарів, послуг, отримали право на їхній обмін, повернення у випадку необхідності». Але це - суцільна брехня! Адже і раніше, на електро- чи інші складні та дороговартісні - та на будь-які !- товари самі продавці ФОПи видавали за бажання покупця касовий ордер, копію чека, гарантійний талон тощо. Кожен з нас - покупців отримував ці квитанції і, якщо треба, спокійно можна було здати чи обміняти товар у продавця.

Можна почути, що «Тотальна Фіскалізація - це проти контрабанди». Але хіба не абсурдно замість налагодження Тотального Контролю на 300 державних митницях вводити Тотальний Контроль за 1,5 мільйонами приватними підприємцями в кіосках та майстернях?

Якщо Тотальна Фіскалізація та РРО - для боротьби із великим бізнесом, що прикривається фіктивними ФОПами, аби зменшити податки, – хіба не простіше було б ухвалити точковий закон, який забороняє використовувати саме ці схеми? Навіщо вбивати всіх чесних ФОПів? До речі, на кінець січня ви бачите, що з запровадженням Тотальної Фіскалізації всі схемники, які використовували ФОП для зменшення податків (торгові мережі, ресторани тощо), продовжують працювати як раніше! На них ці новації ніяк не вплинули! Оті "успішно зареєстровані РРО", про які радісно звітує Гетманцев - це і є в більшості оті схемники з великого та середнього бізнесу. 

Нажаль, ми всі добре розуміємо, вже бачили таке не раз, і проходили цю дурню не раз. Насправді, РРО - це створений черговий привід для здирництва, «обілєчіванія» та відкатів. Простий засіб для встановлення тотального контролю за будь-яким підприємцєм з боку хабарників-податківців.

Паразитські наміри податківців ясно проявлені на прикладі визначення ними оплат з банківської картки покупця - на картку ФОПа. Податківці називають таку оплату «готівковим розрахунком!» Ще раз! З карти – на карту! З банку – на банк! По інтернету! "ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК!" Навіщо? А щоб створити собі більше приводів для перевірок та вимагання хабарів!

Показово, що Тотальну Фіскалізацію ввели ДО очищення та реформування податкової служби, коли вона ще зовсім не стала сервісною, сучасною, по-справжньому європейською. Не напрацьовані чіткі процеси, немає надійного інтернет зв’язку, немає чітких консультацій для підприємців… 

Не створено сприятливих умов для повернення мільярдних обсягів ВЕЛИКИХ бізнесів з офшорів назад – в податкове поле України. Тобто, великим компаніям можна зменшувати податки (мільйони та мільярди!), а увага податківців фокусується на мікро- та малому бізнесу, самозайнятих!

Тотальна Фіскалізація - це чіткий прояв НЕКОМПЕТЕНТНОСТІ, НЕДОВІРИ і НЕПОВАГИ з боку Держави своїм найактивнішим та відповідальним громадянам - ФОПам. Тепер, з 1 січня Президент наче каже кожному ФОПу: "Я тобі не довіряю! А ну, зроби повну інвентаризацію, занеси залишки всіх товарів у комп'ютер! Тепер, аби ти мені не збрехав, підключи інтернет, я буду знати про кожну твою операцію…"

Це сумно.

Чесні ФОПи - це ті, хто виживають тут і створюють робочі місця ще мільйону найнятих працівників та ще й підтримують свої родини.

Це - ті, хто вірили в патріотичні пісні 95го кварталу і повірили в відчайдушні лозунги Голобородька та СН: "В ж*пу МВФ!", "Прийде весна - саджати будемо", "Кінець епохи бідності", "Я - Ваш вирок!" тощо.

Нагадаю, що Україна - праматір європейської цивілізації, колиска народовладдя. Ця земля демонструвала силу завдяки наявності критичної кількості незалежних та вільних духом, самостійних та свідомих, відповідальних людей.

Коли ж таких людей винищували, країна занурювалася в безодню смути й холопства. 

Нагадаю також, що саме чесні і патріотичні ФОПи - становлять основу внутрішнього спротиву потенційній кремлівській навалі.

Саме проти цих проактивних людей, на придушення, вичавлення їх з країни та в цілому - знищення, спрямована Тотальна Фіскалізація від Данила Гетманцева, давнього друга і помічника всесвітньо відомого українського гебіста, особистого друга Путіна, Володимира Сівковича. Днями на цього кадра (та ще на трьох таких же) Мінфіном США були накладені санкції через їхню дестабілізаційну діяльність в Україні. Десять років в статусі помічника-консультанта народного депутата з ним активно співпрацював Гетманцев - ця інформація є у відкритому доступі на сайті Верховної Ради України. Руйнівний вплив цього "професора" на економіку країни ми з вами відчуваємо щодня.

Дуже погано, що так тупо держава себе поводить, коли на кордонах скупчується справжній ворог, і громадяни мають бути як ніколи об’єднані із Президентом та урядом.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
22.03.2023

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^