Опенмаркет – ефективний майданчик для продажу нерухомості

Система електронних аукціонів ОПЕНМАРКЕТ – найбільш зручний спосіб продажу майна юридичних та фізичних осіб. Це дозволяє ефективно підвищувати ціну продавцям нерухомості – від квартири або земельної ділянки до офісних центрів.

Найширша база учасників

ОПЕНМАРКЕТ має найбільшу клієнтську базу в Україні. Зараз в системі є понад 30 000 учасників й проведено 228 149 торгів на суму 4,7 млрд грн. Все це є гарантією, що до боротьби за ваш об’єкт долучаться якнайбільше потенційних покупців. Таке широко коло не забезпечить ані ріелтор, ані місцева біржа, ані локальна газета.

Чому це важливо? Бо ОПЕНМАРКЕТ – це не електрона дошка оголошень, це аукціон. Тож велика аудиторія сприяє не лише факту продажу.

Головне – змагальний механізм прийняття рішення забезпечує зростання ціни. Й це зростання, враховуючи величину ціни, є значною сумою. Середнє зростання в нас становить 10,9%. Проте були випадки, коли квартири дорожчали в 1,5-2 рази. А земельні ділянки – в 20 разів!

Чіткі правила

Наш аукціон є душе простим у використанні. Робота аукціону регламентована у відповідності до Порядку реалізації майна. В ньому кожен може вивчити умови продажу, взаємодії учасників торгів та передбачити суперечки.

Детальне вивчення порядку дозволить вам спланувати свою діяльність з розміщення лоту, форм оплати, списку документів, порядку надходження коштів від проданої нерухомості на ваш рахунок.

А покупцям це допомагає зрозуміти правила аукціону, умови змагання, порядок сплати гарантованого внеску.

Держава гарантує

ОПЕНМАРКЕТ розроблено державним підприємством СЕТАМ. Тож саме держава гарантує надійність, чесність та відкритість системи. Наша система є максимально захищеною від втручання. Це дає впевненість покупцям й продавцям, що всі права та інтереси сторін буде дотримано, торги пройдусь чесно, а гроші за лот надійдуть вчасно.

Нещодавно надійність системи вийшла на новий рівень – адже ОПЕНМАРКЕТ став першим у світі аукціоном, що перейшов на інноваційну систему зберігання даних blockhain. Її використання гарантую збереження даних в децентралізованому вигляді. Що унеможливлює їх свідоме чи випадкове коригування,

Важливо й те, що ОПЕНМАРКЕТ має рахунки саме в державних банках. Тож сторони угоди можуть бути впевненими – їх гроші не зависнуть, не будуть арештовані й будуть отримані вчасно.

Наша перевага над конкурентами – чітко регламентований строк надходження грошей після перемоги. За всю історію підприємства жодної скарги на недотримання строків в нас не було!

Гарантія безпроблемності майна

Наш майданчик приваблює покупців спеціальною перевіркою щодо наявності обтяжень. Тож, на відміну від, наприклад, від сайтів оголошень, наш покупець впевнений – він купляє «чисте» майно, без шлейфу судових рішень, незакритих суперечок та рішень про арешт за борги.

Така надійність є пергою для покупців та захищає їх від непотрібної тяганини в майбутньому.

Як продати – по кроках

Для продажу треба пройти дуже простий алгоритм.

По-перше - через наш Call-центр за телефоном +38 044 331 17 21 зв’язатися із департаментом розвитку.

По-друге - Отримати договір щодо реалізації майна із системою ОПЕНМАРКЕТ й підписати його.

По третє Наші експерти перевіряють ваше майно щодо наявності обтяжень й роблять відповідний висновок.

По-четверте – Надати нам реквізити вашого розрахункового рахунку.

По-п’яте - сплатити внесок (50 або 100 гривень)

По-шосте – Ми виставляємо вашу нерухомість на торги та проводимо аукціон, а ви слідкуєте за ходом аукціону й отримуєте кошти.

Тож усі клопоти з проведення аукціону ми беремо на себе.

В вас залишається один-єдиний клопіт: думати про те, як ви витратите гроші.

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
22.03.2023

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^