Наглядова рада Нафтогазу у повному складі пішла у відставку

Наглядова Рада заявила про руйнацію корпоративного управління. Професіонали, які цінують свою репутацію, не захотіли бути ширмою і миритися з тим, що об них витарають ноги. Вони не прийняли згвалтування незалежного інституту. Украінці і іноземці, всі до одного, пішли геть. Люди, які заробляли не маленькі гроші, отримуючи ринкові зарплатні, і могли б продовжувати іх отримувати, не змогли поступитися принципами.

І іх голос почують у всьому світі. Бо ім довіряють. А коли іх почують, то будуть наслідки.

А з іншого боку є украінські чиновники. Які зруйнували реформу. Як шулери. Які хизуються тим, що знайшли слабке місце у украінському законодавстві і через цю шпарину змогли провернути свою справу. Вони сміються в очі професіоналам і західним партнерам, хизуючись фактом, що змогли провернути цю схему. Вони знайшли букву закону, яка дозволила зруйнувати засадничі принципи. Вони хизуються схемою, яка перемогла реформу. Вони поводять себе як рейдери, які використовують слабини в законодавстві щоб зробити свою чорну справу.

Це огидно. Це дешево. І це очевидно для усього світу. Вони виглядають як привокзальні шулери які потрапили на всесвітній чемпіонат з покеру. І вважають, що можуть усіх навколо виставляти ідіотами. Але як любить казати кумир всіх рейдерів Украіни, там де вони навчалися, наші західні партнери викладали. Вони вже бачили сотні таких шулерів, від Зімбабве до Афганістану. І вони дуже не люблять, коли іх вважають за ідіотів.

І це дві Украіни. Які існують паралельно. Як дуже багато інших речнй в краіні. Як існують поряд сбушники на бентлі і айтішники на самокатах. Як проросійські сили і люди, які віддали життя заради краіни. Це все жахлива украінська реальність. Це боротьба украінського минулого і майбутнього. Це боротьба темноі і світлоі сторони Украіни. І так, на темній стороні є печенюшкі. Але іноді від них можуть виникнути проблеми із шлунком. А також проблеми із рахунками у банках і візами.

І саме для того, щоб перемогла перша, сучасна, модернова Украіна, яка має принципи честь і гідність і була потрібна реформа корпоративного управління. Щоб відсторонити від державний компаній другу частину. Яка бажає паразитувати. Саме тому наші західні партнери змусили Украіну взяти на себе забов язання. Щоб професіоналам не заважали рейдери. І саме тому так злі тепер наші партнери, які бачать, що темна Украіна повертається.

Повертається відверто. Навіть не ховаючись. Хизуючись тим, що робить.

Вони можуть виграти битву. Вони можуть раптово провести збори уряду і ухвалити будь які ганебні рішення. Але за все приходить розплата. І війну вони програють. Бо вони то минуле. Як пішов Янукович, який усіма силами противився руху історіі. І якому певний час дуже застило. Так підуть і рейдери від держ управління.

Але ідучі, вони дуже дорого нам всім обійдуться. І вже коштують. Паразитуючи на наших податках. Руйнучи рух уперед задля збереження своіх доходів. Відстоючи право народу довірити ім виключне право розкрадати державні компаніі. Дипломовані експерти з державного управління. Спеціалісти з корупційного суверенитету.

Але ми бачимо, що інші люди є. Професійні люди із принципами. І це дає надію. Що світла сторона переможе.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
26.06.2022
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^