Мобілізація в Україні – міф та пояснення

Без зайвих слів пропоную розставити всі крапки над «і» з приводу мобілізації:

Міф №1. Вручення повістки не означає, що завтра на фронт

Більшість повісток видають для актуалізації облікових даних військовозобов’язаних.У територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (колишні «військкомати») немає відомостей про кількість військовозобов’язаних, що зараз проживають на території, за яку вони відповідають — повістки й роздають в громадських місцях та майже всім для того, щоб люди прийшли до центру комплектування та стали на військовий облік.

Міф №2. Мій військкомат — це той, де я зареєстрований

Ні. Якщо військовозобов’язаний внаслідок початку повномасштабного наступу змінив місце проживання, він мусить протягом 7 днів після прибуття повідомити центр комплектування і стати на військовий облік. Якщо людина захоче повернутися додому, вона повинна піти до центру комплектування й знятися з обліку. Зробити це буде потрібно не пізніше 3 днів до виїзду.

Міф №3. У мене білий «білет» — я не підлягаю мобілізації

Ні, адже білий «білет» частіше всього означає, що військовозобов’язаний не придатний до служби у мирний час, а от у воєнний час придатний, але обмежено. Наприклад, десантником, морпіхом чи снайпером не візьмуть, а от служити у тилу — запросто.

Міф №4. Я підпадаю під 4 хвилю мобілізації, мене не мають зараз мобілізувати

Хвилі мобілізації — це умовний поділ, який позначає, які категорії людей перебувають у пріоритеті на призов. Однак документально хвиль мобілізації не визначено.

Міф №5. Бронювання дає можливість вільно виїжджати за кордон

Багато хто вважає, що отримавши право на звільнення від служби, через те, що його забронювали, людина матиме можливість вільно їздити на прогулянку в Амстердам чи на пиво в Мюнхен. Проте це не зовсім так.Заброньований на період мобілізації та на воєнний час військовозобов’язаний може виїздити лише зі службовою метою, тобто у відрядження.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
06.10.2022
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^