Куди ми сховаємося від трансформацій?

Куди ми сховаємося від трансформацій? Куди ми сховаємося від трансформацій?

Якщо ви думаєте, що проєкти великих трансформацій залишилися у мене в минулому, то ви глибоко помиляєтесь. З приходом Крісталіни Георгієвої в 2019 році МВФ почав масштабний проєкт модернізації, в якому я дуже радий брати активну участь.

У нас на даний момент 5 великих внутрішніх проєктів, які включають питання ІТ модернізації, культурної трансформації, зміни підходів до того, як Фонд організовує свої процеси. Також багато менш масштабних.

У всіх внутрішніх підрозділах обрані внутрішні change managers плюс серед керівників департаментів обрані change champions.

У 2020 році, в тому числі слідуючи моїй пораді, в Фонді був створений Change Management Unit. В 2021 році офіс був перейменований в Office of Innovation and Change, включивши в себе Innovation Lab, створений у Фонді в 2017.

Інституційне будівництво системи управління змінами триває, і Фонд шукає професійних проектних менеджерів, які могли б очолити внутрішні ініціативи з модернізації.

Якщо ви володієте change management компетенціями, маєте досвід великих трансформацій і хотіли б працювати в МВФ у Вашингтоні для зміни фінансового світу на краще, подавайтеся - у Фонді відкриті вакансії Change Management Officer / Senior Change Management Officer.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
14.05.2021
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^