Выделенное 

Короткий швидкий аналіз дійства під назвою «І-ша сесія Верховної Ради ІХ-го скликання»

Короткий швидкий аналіз дійства під назвою «І-ша сесія Верховної Ради ІХ-го скликання» Короткий швидкий аналіз дійства під назвою «І-ша сесія Верховної Ради ІХ-го скликання»

 1. Найкоротша сесія за всі часи. Приблизно 16 годин від першої реєстрації для присяги до останнього голосування пізно вночі. Формально сама сесія тривала з 13:19 до 02:12, тобто менше 13 годин. 

2. Найефективніша сесія парламенту. Близко 170 результативних голосувань за день, або 13 на годину. Серед них такі важливі, як призначення Уряду та інших керівників державних органів. Опоненти прозивають цю Раду «шаленим принтером».

3. Найважливіше. Якість ухвалених рішень викликає багато запитань. Зокрема, про скорочення термінів внесення альтернативних законопроектів до тих, які майже ніхто не бачив. Добре, якщо внесені законопроекти попередньо погоджені ключовими інтересантами та «вилизані» юристами. А якщо ні? Вилізуть колізії, потім в авральному режимі внесення змін, змін до змін, а там і лобістські та корупційні «хотєлки»... 

З іншого боку, нам справді потрібно рухатися швидше, значно швидше. Як Аліса в Дивовижній Країні, «...щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше!» 

4. Про Уряд. Як на мене, чудовий Уряд. Потенційно - найкращий за всі часи. Молодий, амбітний, заряджений, досить професійний. Без очевидних «смотрящих». З одною ложкою дьогтю. Для багатьох ця ложка зіпсувала всю бочку меду. Я пропоную не збовтувати бочку. 

5. Про позицію фракції «Голос». Повністю підтримую основні голосування своїх колег. Коректно, виважено, аргументовано. 

З одним зауваженням - голосування за Прем‘єр-міністра Oleksiy Honcharuk. Розумію цю позицію фракції, проте рекомендував би голосувати «за».

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
11.08.2020
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^