І знову про долар
— Мене жаба дусить продавати долари по курсу 25 ₴/$!, — казав мені два місяці тому один товариш. — Зараз у листопаді-грудні курс підніметься хоча б до 27 ₴/$, тоді продам бакси і куплю твої ОВДП!
На мої дружні поради продати по курсу 25 половину доларів, «розклавши яйці по різних кошиках», він не погодився.
Сьогодні він зателефонував знову. Злий, як чорт!
— Є ще якісь варіанти продати бакси по 25 гривень?
— Немає. Вже і по 24 ₴/$ не продаш.
— Чому так росте гривня? Завжди ж падала в кінці року!!!
— Бо дуже багато доларів припливає в Україну. Якби Нацбанк їх не викуповував у свої золотовалютні резерви, курс був би близько 20 ₴/$.
— І що далі? Справді може бути 20??
— Ніхто не знає. Навіть Яків Смолій, Голова НБУ!
— А що порадиш мені робити?
— Традиційно — продай половину доларів по нинішньому курсу.
— Мене жаба дусить продавати долари по курсу 23.70 ₴/$! Зараз у грудні-січні курс підніметься хоча б до 25 ₴/$, тоді продам бакси і куплю твої ОВДП!
Десь я таке вже чув...
Новые блоги
Популярные темы:
Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:
Курсы валют
Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
| Доллар США | |
| ЕВРО | |
| Фунт стерлингов |
Комментарии