І знову про долар

— Мене жаба дусить продавати долари по курсу 25 ₴/$!, — казав мені два місяці тому один товариш. — Зараз у листопаді-грудні курс підніметься хоча б до 27 ₴/$, тоді продам бакси і куплю твої ОВДП!

На мої дружні поради продати по курсу 25 половину доларів, «розклавши яйці по різних кошиках», він не погодився.

Сьогодні він зателефонував знову. Злий, як чорт!

— Є ще якісь варіанти продати бакси по 25 гривень?

— Немає. Вже і по 24 ₴/$ не продаш.

— Чому так росте гривня? Завжди ж падала в кінці року!!!

— Бо дуже багато доларів припливає в Україну. Якби Нацбанк їх не викуповував у свої золотовалютні резерви, курс був би близько 20 ₴/$.

— І що далі? Справді може бути 20??

— Ніхто не знає. Навіть Яків Смолій, Голова НБУ!

— А що порадиш мені робити?

— Традиційно — продай половину доларів по нинішньому курсу.

— Мене жаба дусить продавати долари по курсу 23.70 ₴/$! Зараз у грудні-січні курс підніметься хоча б до 25 ₴/$, тоді продам бакси і куплю твої ОВДП!

Десь я таке вже чув...

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
06.06.2026

Изображение капчи

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^