Выделенное 

Дослідження: Скільки уваги медіа та соцмережі приділяють висвітленню теми демократії

З 2007 року 15 вересня відзначається Міжнародний день демократії. Тема демократії в різних контекстах близька всім — громадськості, політикам, бізнесу, медіа. В передвиборчий період саме до неї апелюють більшість політичних сил, на її основі будуються публічні дискусії, локальні проєкти чи глобальні програми розвитку.

Як часто пишуть українські медіа про демократію

За результатами дослідження LOOQME за останній місяць у ЗМІ згадали демократію у 14 932 публікаціях, які побачила аудиторія кількістю в 6 466 943 контакти. Це приблизно у двічі менше ніж кількість згадок про День Незалежності, про який медіа написали 26 751 разів та вакцинацію, про яку згадали у 22 348 публікаціях.

Така інформаційна щільність тем загалом закономірна для серпневого медіапростору. Це пов’язано з такими факторами як пріоритетність інфоприводів та зацікавленість ними аудиторією. *Тема демократії максимально актуалізується в періоди передвиборчих кампаній, а значить її щільність в медіапросторі в рази зросте.

Найчастіше демократію згадують в онлайн медіа. На них припадає 81,17% усіх згадок.

На телебаченні кількість згадок нижча — 14,99%. Але є цікава закономірність.

Протягом місяця в ефірах українських телеканалів демократія згадувалася щодня — мінімум 22 рази в день, максимум — 163 рази в день. Крім цього бачимо, що в другій половині місяця згадувань на ТБ збільшилося приблизно удвічі.

Демократія графік 1 min

Хто зі ЗМІ згадує про демократію найбільше

За останній місяць тема демократії найчастіше звучала в ефірах таких телеканалів як ТК наш, Перший Незалежний, ТК Прямий, ТК Україна 24,  24 канал, Еспрессо TV. У топ найпопулярніших медіа, що багато говорили про демократію також увійшли дві радіостанції — Вільне радіо та Радіо НВ.

Найпопулярніша публікація про демократію

За кількістю охоплення аудиторії найпопулярнішим матеріалом про демократію стала заява для преси Державного секретаря Ентоні Блінкена і Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби перед їх зустріччю опублікована на сторінці посольства США в Україні. Публікація зібрала 27 500 контактів з аудиторією.

Як циркуляє тема демократії у соцмережах

Демократію у соцмережах за останній місяць згадували 199 281 разів. А це приблизно в 13 разів більше згадок ніж у медіа за цей же період. Відповідно охоплення аудиторії у соцмережах також більше і становить 794 224 658 контакти.

Найчастіше у соціальних мережах згадували демократію такі українські автори: журналістка Олена Курбанова (290 разів) та блогер і політичний оглядач Олексій Арестович (285 рази).

Найбільше охоплення у соціальних мережах зібрали такі медіа як: ТСН (651 560 426 контактів з аудиторією), PБК-Україна (251 600 000 контактів з аудиторією), 24 канал (241 480 169 контактів з аудиторією).

 

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
22.03.2023

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^