Выделенное 

Чому «інтерчейндж» став хайповою темою останніх днів

Чому «інтерчейндж» став хайповою темою останніх днів Чому «інтерчейндж» став хайповою темою останніх днів

Дуже не хотів писати, але чую стільки лобістських виступів і навіть відвертої маячні, що не втримався.

Дуже дивні заяви ритейлу щодо зниження комісій законодавчим шляхом. Для бажаючих подешевше - є карти Простір, які ми готові віддавати в інтернет-еквайринг в 2 чи 3 рази дешевше VISA / Mastercard. Знаєте, що скаже Розетка? Дайте НЕ Таврію, а Мерседес за ціною Таврії. Не можна класний продукт (Visa, MС) вимагати за ціною дешевого.

Чую думки торгових еквайєрів, які нарікають на неможливість зниження прибутковості, так як є витрати на апаратну частину, POS-термінали, оновлення програмного забезпечення, обслуговування, сервіс і так далі. До речі, це майже єдиний аргумент, який я готовий прийняти. Плавно переходячи до наступного пункту, хочу зазначити, що витратний наземний еквайринг дешевше онлайн-еквайрингу.

Посміхаюся, коли аргументи про витратну частину в розвиток безготівки і переходу в кеш чую від банків, яких немає в кешевому просторі. Так, Монобанк? Якщо зникнуть необанки - кількість кешу в країні не збільшиться. Клієнт Монобанку (це я) швидше піде в інший онлайн банкінг, ніж у готівку.

Говорячи про онлайн еквайринг, спершу подивіться на ринок. Хто ключові гравці на ринку? Жодного банку в чистому вигляді. Єдиний конкурент Portmone серед банків - LiqPay, і це не зовсім банк. Всі інші мої конкуренти - фінтех компанії, які не мають ніякого відношення до великого інтерчейндж. Що це означає? У питанні успішного якісного прийому онлайн платежів інтерчейндж не має ніякого впливу. Онлайн-магазини не постраждають, оскільки фінтех-компанії не отримують той самий інтерчейндж, а онлайн - це ринок фінтех-компаній.

Тепер думка моя, не як фінтех-гравця, а як людини. Що дасть зниження інтерчейндж на ринку:

  1. Ціни не знизяться, ритейл не дасть ще більшу знижку.
  2. Зникнуть всі кешбеки. Гарантую.
  3. Сильно знизяться кредитні ліміти.
  4. Виникне оплата за обслуговування картки.

Також, пропаде реклама нео-банків з телевізора, ну ще кількість хейтерів Portmone з приводу розміру абонплати зменшиться.

Усі зрозуміють, що абонплата за якісний сервіс по оплаті комуналки - це норма, коли безкоштовна комуналка зникне з банків.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
29.07.2021
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^