Чим дивує криптосвіт

Чим дивує криптосвіт

Щоразу світ крипто дивує нас новинами, і якщо ви не чули, не бачили, не читали ці новини, то сьогодні я пропоную вам дайджест з усім тим, чим вражає сфера криптовалют. Ну, поїхали...

Перша віртуальна держава

У травні крипто світом вперше був представлений проект ДЕРЖАВИ, побудованої на блокчейні. На конференції Consensus 2018, яка пройшла в Нью-Йорку презентували масштабну та геніальну ідею – створити державу, яка б не мала кордонів та не обирала б людей за расою, національністю чи приналежністю до громадянства. Важливо одне – бажання чогось більшого та 1 000 $. Назва держави – Decenturion, і її перші громадяни вже мають паспорти та навіть випробували їх під час міжнародних перельотів.

В чому суть ідеї Decenturion?

Є дві категорії осіб. Громадяни – ті, хто купує токени, отримують громадянство, а потім і можливість отримати прибуток від стартапів, які на платформі «держави» створюють інша категорія осіб. Кому від цього вигідно? Всім. Бо згідно з інформацією на сайті, за 1 DCNT громадянин буде щорічно отримувати різних токенов в сумі більш ніж на 15 000 $ (якщо це не черговий скам). А для стартапів це буде корисно тим, що вони вже на старті будуть отримувати потужне ком'юніті, яке буде користуватися їх продуктом і рекомендувати іншим.

Таким чином, Decenturion може стати першою державою, яке не просто не збирає податок, а навіть і навпаки, роздає гроші серед громадян. Цікаво, правда? До речі, вже у вересні вони планують звернутись до ради ООН з проханням про визнання держави на офіційному рівні.

Але кількість громадян обмежена – всього 30 млн людей, ті хто зареєструвався раніше отримали свої «привілеї» в сумі 100,000 DCNT, ґрунтуючись на кількості ефіріума, виходячи з формули:

Емісія = 0.0001 ETH / (Кількість громадян) * 100,000 DCNT

Звісно, що цей токен не настільки популярний, як біткоін чи ефіріума, але можна спокійно обміняти гроші та користуватись більш звичними криптовалютами та розплачуватись ними у реальному житті.

Результат пошуку зображень за запитом

Nimses — мережа де заробляєш на статусі online

До речі, про покупки! Впевнений, ви чули про цей додаток – соціальну мережу Nimses, в якій користувачі отримують віртуальні гроші за час перебування в ній. Цей додаток розробила українська команда.

Яка основа ідея? Німи – цифрові монети, які ви отримуєте за час перебування в мережі. За добу можна отримати максимум 1 440 німів, їх можна витратити на публікацію контенту або віддавати свій час іншим людям, яких бачите в радіусі двох кілометрів навколо себе. Всі німи зберігаються в німбі на персональному рахунку, який знаходиться в профілі поруч з фотографією.

Далі, після того, як ви накопичили достатньо грошей, їх можна витратити на будь-що: одяг, кава, техніка, все, що знайдете в додатку. О, і не забутьте про курс, бо 1 нім – це не 1 долар, а лише 0,001 долара, і за добу ви можете заробити 1,44 долара. Зараз в Nimses Goods більше 50 компаній з Києва, але вони обіцяють, що це тільки початок.

Але навіть Nimses не зрівняється з додатком, який дає коїни та токени за тренування та пройдені кроки за день, або з сучасним телевізором, який якісь крипто ентузіасти встигли прилаштувати під майнінг.

Результат пошуку зображень за запитом

Та й взагалі, знаєте, гадаю, що насправді ера використання технологій з використанням блокчейну тільки починається і все ще попереду, а ми поки можемо тільки спостерігати, дивуватися та користуватися тими додатками та пропозиціями, що пропонує для нас світ, побудований на блокчейні.

Далі буде!

Читайте также:

 

Комментарии 1

Борис Школа в 06.09.2018 10:08

в дивний час ми живемо )

в дивний час ми живемо )
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
21.07.2019
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов
Курсы основных криптовалют

 

^