Боротьба за людей ще один фронт, який ніхто не відміняв!

Бо здобувши перемогу, ми можемо залишитись в іншій країні яку не буде кому відбудовувати!

Давайте думати про це після перемоги - поганий варіант! Потрібен конкретний план: зі створенням робочих місць, кредитами на житло, соціальними програмами…

Ukrainian Institute for the Future провів соціологічне опитування на тему міграційних настроїв українців.

21% українців зазначили, що мають знайомих чоловіків, які незаконно залишили Україну після повномасштабного вторгнення

За результатами онлайн-опитування щодо міграційних процесів та настроїв, проведеного з 20 березня до 23 березня 2023 року, 21% респондентів відмітили, що мають серед своїх друзів/знайомих/колег чоловіків, які виїхали закордон після початку повномасштабної війни, але в цілому не мали на це законних причин/підстав. Варто також зазначити, що відповідь "Так" надали 21% опитаних з Заходу, 17% – з Центру, 23% – з м. Київ, 25% – з Півдня, 23% – зі Сходу.

Серед загальних та регіональних розподілів способів/схем незаконного виїзду своїх знайомих чоловіків закордон, найчастіше респонденти зазначали волонтерську діяльність (23%) та хабар при перетині кордону (23%). Також, часто була зазначена причина оформлення інвалідності (16%) або оформлення інвалідності з необхідністю догляду (15%). Серед причин не вказаних на схемі частіше зазначали: виїзд через окуповані території/або окуповану АР Крим до Росії, а потім до Європи; виїзд в перші дні повномасштабної війни (24 та навіть 25 випускали чоловіків).

Сума відповідей на другій схемі не дорівнює 100%, оскільки респонденти могли обрати декілька варіантів відповіді.

Ознайомитися з результатами онлайн-опитування, проведеного компанією "Нью Імідж Маркетинг Груп" на замовлення Українського інституту майбутнього, можна на офіційному сайті інституту.

Вже зараз зрозуміло якщо не розробити реальний план по соціальній політиці, залученню інвестицій, нарощування експорту готової продукції, а також не заважати працювати і розвиватись білому, прозорому бізнесу, ситуація може стати катастрофічною. Бо і після нашої перемоги проблеми нікуди не дінуться, а навпаки стануть ще більш відчутними.

Ось цікавий світовий приклад у США відновлювана енергетика "перемагає" вугільну. Частка ВДЕ у загальному обсязі виробництва електроенергії зросла до 21% з 19% у 2021 році, частка вугільної генерації знизилася до 20% із 23%.

Я привожу ці приклади задля того щоб було зрозуміло – світ не стоїть на місці! І якщо ми хочемо щоб після війни наші люди масово не роз’їхалися по світу у пошуках кращої долі, вже зараз потрібно робити конкретні кроки перед майбутніми викликами.

Переконаний вітчизняний бізнес готовий допомагати як партнер але задля цього потрібно допомагати створювати нові робочі місця, а також реалізовувати плани по розвитку України! Бо без цих напрямків нарощувати ВВП, а також боротися з безробіттям не вийде. Я все це наголошую не для того щоб посіяти апатію або депресію! Ні! Я сам оптиміст! Але потрібно дивитись на речі реалістично, щоб бути готовими і подолати всі виклики після військового стану.

Дослідження Українського інституту майбутнього доводить що є над чим працювати.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
02.06.2023

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^