Блокчейн – найкращий інструмент десятиріччя

Блокчейн – найкращий інструмент десятиріччя

Коли весь світ вже впровадив нову технологію на державному рівні, в Україні нарешті розпочалася довгоочікувана робота по законопроекту «Про інноваційні цифрові технології та послуги” для розробки та подальшої передачі до Верховної Ради України з регулювання блокчейну та ринку криптовалют в Україні.

Наприкінці листопада відбулось перше засідання робочої групи щодо розробки проекту. Ця подія унікальна – до цього часу були лише розмови, але практичних рухів у бік законодавчого регулювання не було. Тому, хотілось зазначити її важливість.

Довідково:

Блокчейн — це без перебільшення багатоцільовий проект - одна з технологій майбутнього на рівні зі штучним інтелектом. Це непереривний ланцюг блоків, які мають інформацію. ЇЇ перевага – спроможність здійснювати грошові маніпуляції в будь-яких країнах світу: будь то фінансовий сектор, IТ, дослідження і розробки, торгівля, оборона, місцевий і федеральний уряд або подорожі.

блокк

В робочу групу ввійшло біля 50 представників Верховної Ради, міністерств та відомств, НАБУ, СБУ, НКЦПФР, МЕРТУ, ГО “ВГО “Платформа громадянських ініціатив”, Всеукраїнська Асоціація Керівників бізнесу (UABL) та інші громадські організації. Головував Валерій Бабенко - народний депутат України, голова Робочої групи з підготовки законопроекту “Про інноваційні цифрові технології та послуги”.

блокккк

Обговорювання проектів (Микола Бояркін - Віце-президент Всеукраїнської Асоціації Керівнікив Бізнесу (UABL), Микола Гора – керівник напряму Інноваційна політика ГО “ВГО “Платформа громадських ініціатив”, Наталія Федорчук - голова ГО “ВГО “Платформа громадянських ініціатив”

В ході засідання, було продемонстровано напрацювання МЕРТУ, яке вже почало діяльність в напрямку розробки законопроекту. Її представник дав на розгляд відповідний документ. На думку членів робочої групи, вкрай важливо підтримати напрямок новітніх технологій. Україна повинна переймати досвід інших країн та впроваджувати ці напрацювання у себе.

На це є реальні підстави. Останні сто років світової історії були зазначені бурхливим розвитком в фінансово-банківській сфері, що зумовило виникнення електронних грошей. Багато економістів схиляються до того, що в майбутньому паперові гроші взагалі зникнуть і їх замінять електронні розрахунки, тобто суть залишиться незмінною, проте їх форма зміниться:

гроші перейдуть в сферу віртуальної реальності - стануть «невидимими».

блокч

На фото Наталія Федорчук - голова ГО “ВГО “Платформа громадянських ініціатив” та Микола Бояркін – Віце-президент Всеукраїнської Асоціації Керівнікив Бізнесу (UABL)

Ще хотілося би відзначити думку Лоран Лелу, автора книги «Блокчейн від А до Я». Він вважає, що ця технологія використовується в трансакційних додатках нового покоління. Завдяки колективному використанню, ця система створює довіру, відповідальність та прозорість серед усіх учасників процесу. Транзакції зберігають анонімність і ніхто їх не в силах зламати. Даний тип операції складається з 128 крипто-символів. Тільки продавець і покупець є учасниками фінансової справи, а «Майнер» є своєрідними посередником. Кожен має особистий віртуальний гаманець і ключ.

Зважаючи на все зазначене, я вважаю, що наша країна має як найшвидше запровадити цю систему на законодавчому рівні, для цього і працює наша робоча група.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
22.01.2022
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^