Президент некоммерческой Ассоциации предприятий-строителей "Интергал-Буд"

Володимир Зубик

Законопроєкт №5600: Україна профінансує забудову Варшави та Кракова?

Законопроєкт №5600: Україна профінансує забудову Варшави та Кракова? Законопроєкт №5600: Україна профінансує забудову Варшави та Кракова?

Мабуть, ще ніколи українській будівельний ринок не був настільки єдиним, як зараз — після прийняття Верховною Радою законопроєкту №5600 у першому читанні. 

Читать дальше
Володимир Зубик

Операція «реновація», або як побудувати нове житло замість «хрущоб»

architect-1080592_1280

Міністерство розвитку громад і територій та КБУ розробило законопроєкт про реновацію житла. 

Читать дальше
Володимир Зубик

Подорожчання житла: чого очікувати, тенденції та можливості

chairs-2181947_1920

Мене часто запитують — чи варто зараз вкладатися в нерухомість, як ринок буде розвиватися найближчими роками і як змінюватиметься вартість житла. Хотів би надати своє розуміння з цього комплексу запитань.

Читать дальше
Володимир Зубик

Доступна іпотека: Чому не «злітає» та що робити

Доступна іпотека: Чому не «злітає» та що робити Доступна іпотека: Чому не «злітає» та що робити

Працюємо над програмою разом далі. Минулого року я одним з перших закликав владу запустити доступну іпотеку. Навіть у розпал пандемії житлове будівництво майже на збавляло темпів. Але потенціал галузі не розкритий саме з причини дефіциту фінансування.

Читать дальше
Володимир Зубик

Підключити будівельників до мереж прозорості та розвитку

Підключити будівельників до мереж прозорості та розвитку Підключити будівельників до мереж прозорості та розвитку

Мільйони людей в Україні потребують покращення житлових умов. Тож  збільшення обсягів будівництва житла, що вводиться в експлуатацію, та підвищення його доступності для широких верств населення є одним із головних завдань керівництва держави і місцевої влади. 

Читать дальше
Володимир Зубик

Відсутність плану як план аферистів-«рятівників»

Відсутність плану як план аферистів-«рятівників» Відсутність плану як план аферистів-«рятівників»

Бізнесу, який утримує державу, від цієї держави потрібно дуже мало. А саме – єдині для всіх правила гри. Які бізнес готовий виконувати. Але ж якщо ці правила йому дати, то доїти його буде незручно. Будівельний бізнес – не виключення. Навпаки – дуже яскрава ілюстрація того, які могутні і різноманітні сили хочуть на ньому паразитувати. 

Читать дальше
Володимир Зубик

Доступна іпотека: Як збільшити будівництво, а не ціни?

Доступна іпотека: Як збільшити будівництво, а не ціни? Доступна іпотека: Як збільшити будівництво, а не ціни?

Нарешті доступна іпотека для населення починає перетворюватися із нелюбої падчерки влади на улюблену доньку, на яку покладають великі надії. Ми неодноразово наголошували, що запуск державної підтримки іпотеки — це win-win у чистому вигляді. Вигода для влади, людей та економіки країни. І от нещодавно на Всеукраїнському форумі «Україна 30» була презентована державна програма «Доступна іпотека 7%», а цими днями був оформлений перший кредит за програмою. «Інтергал-Буд» також приєднався до процесу та став першим девелопером, який у співпраці з банками-партнерами оформляє доступну іпотеку.  

Читать дальше
Володимир Зубик

Доступна іпотека: Поштовх для будівництва, драйвер для економіки

Доступна іпотека: Поштовх для будівництва, драйвер для економіки Доступна іпотека: Поштовх для будівництва, драйвер для економіки

Кабмін затвердив постанову, що була розроблена за завданням Президента, про здешевлення вартості іпотечних кредитів до 7%. Передбачається, що механізм має запрацювати через Фонд розвитку підприємництва, який буде здійснювати компенсацію відсоткової ставки до зазначеного рівня. Це крок у вірному напрямку.

Читать дальше
Володимир Зубик

5 трендов рынка недвижимости 2020-2021

5 трендов рынка недвижимости 2020-2021 5 трендов рынка недвижимости 2020-2021

Пандемия, карантин и падение роста экономики 2020 года не остановили рынок недвижимости. Напротив, он получил новый импульс – инвесторы видят в недвижимости надежную гавань для сбережений, защищенную от ценовой инфляции и девальвации валют. Потребители начинают по- новому ценить комфорт пространства для жилья. В итоге рынок продолжает развитие, объемы строительства у лидеров рынка только увеличиваются. 

Читать дальше
Володимир Зубик

Недвижимость и инвестиции: Каких реформ нам всем не хватает

Недвижимость и инвестиции: Каких реформ нам всем не хватает Недвижимость и инвестиции: Каких реформ нам всем не хватает

В Украине катастрофическими темпами снижается объем инвестиций в экономику. По итогам первого полугодия прямые иностранные вложения – минус $300 млн. Капитальные инвестиции за тот же период почти вдвое меньше прошлогодних.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^