Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві,

доктор наук у галузі філософії права

 

Станіслав Куценко

«Е-малятко»:9 послуг в одній заяві

«Е-малятко»:9 послуг в одній заяві «Е-малятко»:9 послуг в одній заяві

Більшість батьків, які мають дітей, яким більше 3-х років, знають, що таке оформити всі документи після народження дитини.

Читать дальше
Станіслав Куценко

Чесна платіжка для кожного українця: як платити, скільки і кому

Чесна платіжка для кожного українця: як платити, скільки і кому Чесна платіжка для кожного українця: як платити, скільки і кому

За останні 5 місяців вартість газу для населення знизилася приблизно на 30%. У комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг заявляють, що у вересні ціни на газ зменшать ще на 115 гривень за тисячу кубометрів. Таким чином, за останні 5 місяців зниження ціни на газ для населення становить приблизно 30%. Тому цього вересня газ для населення буде дешевше, ніж він був у вересні минулого року.

Читать дальше
Станіслав Куценко

Аферисти винні: Чому українці все частіше складають заповіти

Аферисти винні: Чому українці все частіше складають заповіти Аферисти винні: Чому українці все частіше складають заповіти

З початку року державні нотаріуси Києва посвідчили 3030 заповітів. За весь минули рік у державних нотконторах уклали більше 5 тисяч заповітів. До приватних нотаріусів звертались майже вдвічі частіше – у 2018 році приватники посвідчили 8,5 тисяч заповітів.

Читать дальше
Станіслав Куценко

Практика чи стажування: що обрати?

Практика чи стажування: що обрати? Практика чи стажування: що обрати?

Всі думають, що державна служба – недосяжна, що спочатку потрібно закінчити університет, потім роками набиратись досвіду, а вже після того пробувати себе в державному секторі. Проте це не так! У червні 2019 року Урядом було презентовано Концепцію розвитку юридичної освіти, яка передбачає підвищені вимоги до рівня прохідного балу для вступу на юридичні спеціальності. Також змінений і зміст освіти – на базі сучасного професійного стандарту розроблятимуться нові освітні стандарти. 

Читать дальше
Станіслав Куценко

«Ні» виїзду за кордон боржникам!

«Ні» виїзду за кордон боржникам! «Ні» виїзду за кордон боржникам!

За 6 місяців 2019 року у Державній міграційній службі України видали понад 2 мільйони біометричних закордонних паспортів. Українці прагнуть пізнавати нові країни, відпочивати на закордонних курортах, подорожувати по історичних місцях світу. Проте не варто забувати про борги, що залишаються в Україні. Адже такого задоволення, як закордонні подорожі, можна позбутись, якщо маєте значні борги.  

Читать дальше
Станіслав Куценко

Чужих дітей не буває: як захистити право дитини на аліменти

Чужих дітей не буває: як захистити право дитини на аліменти Чужих дітей не буває: як захистити право дитини на аліменти Фото: dzerkalo.media

Немає єдиного способу ідеального батьківства, але є багато шляхів бути хорошими мамою і татом для своїх дітей. Проте, про добросовісне батьківство не йде і мова, коли бачимо кількість тих, хто ухиляється від сплати аліментів. У Києві є майже 23 тисячі таких батьків, найбільше у Деснянському районі столиці – 2722 виконавчих проваджень.  

Читать дальше
Станіслав Куценко

Чому банкрутіють підприємства в Україні?

 Чому банкрутіють підприємства в Україні? Чому банкрутіють підприємства в Україні?

В умовах ринкової економіки одним із пріоритетів державної політики є оздоровлення господарського середовища. Від діяльності держави за цим напрямом залежить, насамперед, поліпшення бізнес-середовища та інвестиційного іміджу країни.

Читать дальше
Станіслав Куценко

У столиці запрацював «Освітній Хаб міста Києва»

 У столиці запрацював «Освітній Хаб міста Києва» У столиці запрацював «Освітній Хаб міста Києва» Фото: osvitoria.media

У 2016 році було презентовано масштабний проект із вивчення іноземної мови, який розпочинався на базі юстиції Києва. Тільки за перший рік роботи понад 2 мільйони українців висловили бажання вивчити англійську мову за допомогою проекту Міністерства юстиції «Lingva.Skills». Проте на цьому не зупинились, наразі за допомогою проекту можна покращувати знання з української мови, вивчити англійську до рівня B2 та на окремому порталі https://www.lingva-de.com/ вивчати німецьку.

Читать дальше
Станіслав Куценко

5 кроків відповідального туриста

5 кроків відповідального туриста 5 кроків відповідального туриста

На зміну літньому спекотному періоду відпусток приходить оксамитовий сезон: коли вже не так жарко, як, наприклад, влітку в липні, але ще досить тепло, в тому числі вночі. Тому досвідчені туристи не втрачають нагоди відпочити у Середземномор'ї та в Причорномор'ї саме восени.

Читать дальше
Станіслав Куценко

За прогули – без роботи?

За прогули – без роботи? Фото: pixabay.com/ru/users/terovesalainen-809550/
954

 

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов
Курсы основных криптовалют

 

^