Член Наблюдательного совета Приватбанка, экс-банкир JP Morgan, Deutsche Bank

Роман Сульжик

З ПриватБанку звільнився один з кращих фахівців: Що відбувається у банку?

З ПриватБанку звільнився один з кращих фахівців: Що відбувається у банку? З ПриватБанку звільнився один з кращих фахівців: Що відбувається у банку?
З ПриватБанку звільнився один з кращих фахівців. Навіть у Лондоні та Нью Йорку я б зміг на пальцях однієї руки порахувати таких людей.
 
І звільнився не тому, що йому щось не подобається у ПриватБанку, - він сам мені не раз казав, що це – один із найцікавіших викликів у світі для фахівця IT, нарівні праці в Netflix або в Google.
 
Він звільнився тому що йому, як і іншим керівникам Привату та членам наглядової ради, вже біля півроку не платять чесну зарплатню. Andrii Hrytseniuk, CIO ПриватБанку, щиро говорить про це в інтерв‘ю.
 
Ми знаходимось під шаленим тиском – опонентів, судової системи, правоохоронних органів, наш менеджмент майже кожний тиждень ходить на допити, – і, to add insult to injury, нам забороняють платити ринкову зарплату правлінню.
 
І мене дуже бісить моє особисте безсилля – перед нашими очима катують професіоналів, котрі заробили для держави більше мільярда доларів дивідендів. І заставляють вибирати - платити людям та потенційно брати на себе кримінальну відповідальнисть, або дивитись як кращі фахівці залишають банк. І кого ми зможемо найняти на таких умовах? Тих, кому зарплатня не потрібна? Ні, дуже дякую.
 
Не маю більше слів.
Читать дальше
Роман Сульжик

Украина в зоне турбулентности: будет успехом, если выйдем из нее с гривной ниже 30 и более $20 млрд резервов

Украина в зоне турбулентности: Если выйдем из критической фазы с гривной ниже 30 и более 20 млрд резервов, это будет большим успехом Украина в зоне турбулентности: Если выйдем из критической фазы с гривной ниже 30 и более 20 млрд резервов, это будет большим успехом

Испытываю похожие ощущения которые, возможно, испытывают пилоты-ветераны сидя в салоне самолета который ведет через турбулентность или на посадку другой пилот. Скорее всего, все закончится хорошо, но все равно тревожно.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^