Є люди, які сприймають роботу виключно як спосіб заробити і вважають, що задоволення можна отримати тільки поза нею, спілкуючись із сім'єю, відпочиваючи з друзями та займаючись хобі. А робочий день для них — це каторга: він починається з поїздки до ненависного офісу, а для концентрації на завданнях потрібні великі зусилля.
Допомогти власнику побудувати велику компанію можуть лише компетентні керівники. Але багато управлінців взагалі не володіють необхідними інструментами та або кричать на підлеглих, або роблять за них всю роботу. Допоможу розібратися, за якими критеріями ще на етапі найму визначати, чи зможе керівник посилити свою область і добитися результатів від підлеглих. І що робити, якщо вже наявні управлінці «не тягнуть».
Власникам бізнесу хочеться, щоб співробітники не просто ходили на роботу, а й були зацікавлені як у своєму розвитку, так і розвитку компанії. Як їх мотивувати? У цьому матеріалі розповім, як ми підвищуємо залученість персоналу.
Все, що ви повинні знати про посадові інструкції, – в одній статті. Ділюсь простими правилами, які допоможуть використовувати цей інструмент ефективно, отримувати максимум результату від ваших співробітників та від праці, яку ви вклали у написання інструкцій.
Іноді працюєш, все йде нормально. Аж раптом у голові починають з’являтися думки про те, чи правильно ти вибрав рід діяльності, чи зможеш ти в цьому реалізуватися, у чому взагалі сенс твоєї роботи та життя. Поява таких думок для мене є головною ознакою емоційного вигоряння. Поділюсь п'ятьма правилами, які допомагають мені його подолати.
Якщо не підняти мотивацію, люди будуть працювати абияк. Але, коли співробітники працюють абияк, ми не можемо їм багато платити: у них немає результатів — у компанії немає грошей. Це замкнене коло, і розімкнути його допоможе не підвищення зарплати, а глибші мотиви. У статті наведу покроковий план, який допоможе підняти бойовий дух команди навіть у кризу.
У кризу психологія набагато важливіша за математику. Створюючи бізнес, ми втілюємо у матеріальному світі те, що було в голові. Якщо в голові є чітка картинка та впевненість у ній, то так чи інакше ми можемо реалізувати свою ідею. Навіть якщо на це потрібно кілька спроб і шлях до результату буде довгим. Якщо ясної картини немає і ми самі не розуміємо, чого ми хочемо, які пріоритети — у матеріальному світі не вдасться досягти успіху.
Робота по збору оплат має власну технологію, яка полягає в тому, що клієнту необхідно вчасно нагадувати, поступово посилюючи тиск. Це вимагає дуже високої дисципліни, організованості і здатності вимагати виконання зобов'язань. Такі якості зазвичай не властиві продавцям, таланти яких, як правило, в тому, щоб швидко налагодити довірливе спілкування і підтримувати інтерес клієнта.
В Україні є компанії, котрі під час війни стали банкрутами. Є підприємці, котрі хочуть перезапустити бізнес, який раніше успішно працював, або відкрити нову компанію з нуля. У статті розповім про кілька джерел, з яких можна отримати фінансову допомогу.
Багато підприємців потрапили в неприємні ситуації, певний відсоток компаній знаходиться нижче точки беззбитковості. Тема мені добре знайома, розповім, як краще вчинити у цій ситуації.
Новые блоги
Популярные темы:
Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:
Курсы валют
Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США | |
ЕВРО | |
Фунт стерлингов |