5 причин використовувати корпоративний email

5 причин використовувати корпоративний email

З якою рекламною агенцією ви б розпочали співпрацю швидше -  Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. чи Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.? Скоріш за все, що ви оберете першу і не в останню чергу завдяки e-mail адресі. У нещодавньому опитуванні Verisign 73% споживачів впевнені, що компанія з корпоративною електронною поштою є більш надійною, ніж компанія, яка користується безкоштовним аккаунтом.

Хоч спочатку питання і може здатися незначним, але це більше, ніж просто електронна пошта. Насправді це все, що стосується побудови довіри та брендингу; по суті, враження, яке ваш бізнес формує при взаємодії з зовнішнім світом. Для невеликих компаній на сьогоднішньому конкурентному ринку брендинг - це те, як один бізнес виділяється від іншого.

1. Формуйте правильне перше враження

Електронний бренд показує світ, в якому ваша компанія створена та працює. Особиста електронна адреса може спричинити непорозуміння в комунікації з клієнтами чи партнерами - або ще гірше - викликати сумніви щодо того, чи є ви справжньою компанією взагалі. Та коли ви використовуєте корпоративну поштову адресу, ваша аудиторія відчуває, що ви надійна організація і серйозно ставитеся до бізнесу.

2. Малюйте картинку та структуруйте листи

Загальна адреса електронної пошти може свідчити про те, що ваш бізнес є новим і ще не сформованим, або дуже маленьким. Наявність фірмової електронної адреси створює "корпоративний імідж" і може допомогти уникнути незручних ситуацій, коли потенційні клієнти можуть не сприймати вас серйозно. Крім того, ви можете налаштувати кілька адрес електронної пошти для різних сегментів вашого бізнесу (наприклад, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. тощо), що допоможуть структурувати листи та сприятимуть відповідному професійному сприйняттю компанії, це допоможе вам створити потрібне професійне амплуа.

3. Підсилюйте довіру

На жаль, аферисти дійсно існують, тому багато споживачів не захочуть відправляти особисту інформацію на електронну пошту Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. Але коли у вас є корпоративна електронна адреса, ви забезпечуєте відчуття безпеки та запевнення клієнтів у тому, що ваш бізнес, як мінімум, є законним.

4. Це недорого... і нескладно

Ви можете встановити корпоративну адресу електронної пошти з мінімальними зусиллями через реселлера поштових сервісів за досить низькою ціною. Підключення корпоративної пошти надає вам ще й комплекс додаткових послуг, наприклад, обравши корпоративну пошту від Google ви отримуєте повний контроль не лише над своєю поштою, а і всіма корпоративними поштами, налаштуваннями безпеки та координації користувачів. Не менш важливим є необхідність придбання доменного імені на самому початку створення бізнесу, адже з часом це тільки додасть в його вартості. 100% перевага реєстрації доменного імені зараз полягає в тому, як вона може зростати разом із вашим бізнесом. Масштабуйте пошти в корпоративному домені для всіх існуючих та майбутніх співробітників вашої компанії.

5. Збільшуйте впізнаваність бренду

Ще однією перевагою використання корпоративної пошти  є збільшення впізнаваності бренду. Кожен раз, коли ви надсилаєте електронне повідомлення, ви рекламуєте свій бізнес, а не Gmail чи інший споживацький поштовий сервіс. Це цінний та економічно ефективний спосіб “продати” вашу компанію, не витрачаючи багато грошей.

Тож якщо ви, як і багато інших малих підприємств, усвідомлюєте, що брендинг призначений лише для великих підприємств з великими рекламними бюджетами, подумайте ще раз. Ви ніколи не надто малі, щоб почати будувати свій бренд, а використання корпоративної пошти з перших днів - це один з найкращих способів в його розбудові. Адже як корабель назвеш, так він і попливе.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
23.07.2021
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^