Президент некоммерческой Ассоциации предприятий-строителей "Интергал-Буд"

Володимир Зубик

Підключити будівельників до мереж прозорості та розвитку

Підключити будівельників до мереж прозорості та розвитку Підключити будівельників до мереж прозорості та розвитку

Мільйони людей в Україні потребують покращення житлових умов. Тож  збільшення обсягів будівництва житла, що вводиться в експлуатацію, та підвищення його доступності для широких верств населення є одним із головних завдань керівництва держави і місцевої влади. 

Читать дальше
Володимир Зубик

Відсутність плану як план аферистів-«рятівників»

Відсутність плану як план аферистів-«рятівників» Відсутність плану як план аферистів-«рятівників»

Бізнесу, який утримує державу, від цієї держави потрібно дуже мало. А саме – єдині для всіх правила гри. Які бізнес готовий виконувати. Але ж якщо ці правила йому дати, то доїти його буде незручно. Будівельний бізнес – не виключення. Навпаки – дуже яскрава ілюстрація того, які могутні і різноманітні сили хочуть на ньому паразитувати. 

Читать дальше
Володимир Зубик

Доступна іпотека: Як збільшити будівництво, а не ціни?

Доступна іпотека: Як збільшити будівництво, а не ціни? Доступна іпотека: Як збільшити будівництво, а не ціни?

Нарешті доступна іпотека для населення починає перетворюватися із нелюбої падчерки влади на улюблену доньку, на яку покладають великі надії. Ми неодноразово наголошували, що запуск державної підтримки іпотеки — це win-win у чистому вигляді. Вигода для влади, людей та економіки країни. І от нещодавно на Всеукраїнському форумі «Україна 30» була презентована державна програма «Доступна іпотека 7%», а цими днями був оформлений перший кредит за програмою. «Інтергал-Буд» також приєднався до процесу та став першим девелопером, який у співпраці з банками-партнерами оформляє доступну іпотеку.  

Читать дальше
Володимир Зубик

Доступна іпотека: Поштовх для будівництва, драйвер для економіки

Доступна іпотека: Поштовх для будівництва, драйвер для економіки Доступна іпотека: Поштовх для будівництва, драйвер для економіки

Кабмін затвердив постанову, що була розроблена за завданням Президента, про здешевлення вартості іпотечних кредитів до 7%. Передбачається, що механізм має запрацювати через Фонд розвитку підприємництва, який буде здійснювати компенсацію відсоткової ставки до зазначеного рівня. Це крок у вірному напрямку.

Читать дальше
Володимир Зубик

5 трендов рынка недвижимости 2020-2021

5 трендов рынка недвижимости 2020-2021 5 трендов рынка недвижимости 2020-2021

Пандемия, карантин и падение роста экономики 2020 года не остановили рынок недвижимости. Напротив, он получил новый импульс – инвесторы видят в недвижимости надежную гавань для сбережений, защищенную от ценовой инфляции и девальвации валют. Потребители начинают по- новому ценить комфорт пространства для жилья. В итоге рынок продолжает развитие, объемы строительства у лидеров рынка только увеличиваются. 

Читать дальше
Володимир Зубик

Недвижимость и инвестиции: Каких реформ нам всем не хватает

Недвижимость и инвестиции: Каких реформ нам всем не хватает Недвижимость и инвестиции: Каких реформ нам всем не хватает

В Украине катастрофическими темпами снижается объем инвестиций в экономику. По итогам первого полугодия прямые иностранные вложения – минус $300 млн. Капитальные инвестиции за тот же период почти вдвое меньше прошлогодних.

Читать дальше
Володимир Зубик

Как из лучших побуждений убить рынок недвижимости

Как из лучших побуждений убить рынок недвижимости Как из лучших побуждений убить рынок недвижимости

Украинская власть озаботилась вопросом защиты инвесторов новостроек. Причины понятны — в стране за год два крупных банкротства. И каждый раз десятки тысяч пострадавших покупателей просят у государства помощи и защиты. Как обезопасить инвестиции? 

Читать дальше
Володимир Зубик

Четыре вопроса к Президенту

Четыре вопроса к Президенту Четыре вопроса к Президенту

При Президенте создается Координационный совет по решению проблемных вопросов в сфере градостроительства. Его задачи — защита прав инвесторов и застройщиков, создание условий для обеспечения украинцев жильем.

Читать дальше
Володимир Зубик

Реформа ДАБІ: Як досягти позитивних змін та не знищити ринок житла?

Реформа ДАБІ: Як досягти позитивних змін та не знищити ринок житла? Реформа ДАБІ: Як досягти позитивних змін та не знищити ринок житла?

«Офіс простих рішень та результатів» Міхеіла Саакашвілі презентував своє бачення реформи ДАБІ.

Читать дальше
Володимир Зубик

Інвестиційна няня: Чому в Раді забули про будівництво?

Інвестиційна няня: Чому в Раді забули про будівництво? Інвестиційна няня: Чому в Раді забули про будівництво?

Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт про так звану «інвестиційну няню», тобто – державну підтримку бізнес-проєктів зі значними грошовими вливаннями. Держава обіцяє, що кожен проєкт на суму понад 30 мільйонів євро може розраховувати на спеціальний пільговий режим, а також супровід проєкту з боку так званої уповноваженої установи.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^