Ярослав Цвиркун

ТОП 5 причин, чому вам можуть відмовити у фінансуванні

Багато хто починає звертатися в кредитні компанії в той момент, коли виникають величезні фінансові труднощі. І, як свідчить практика, мало хто прораховує можливий дефіцит, перш ніж він починається. Але це дійсно велика помилка. Успішні підприємці дуже грамотно, і головне вчасно, виявляють потенційні ризики, пов'язані з недофінансуванням. Вони вміють передбачити ймовірну необхідність у додатковому ресурсі, який може виникнути в найближчому майбутньому. І це дозволить їм своєчасно знайти партнерів, які зможуть їх профінансувати. Адже кредитування повинно виступати джерелом розвитку будь-якої справи, а не інструментом рятування в найбільш кризових ситуаціях. Хоча і останнє теж важливо.

Читать дальше
Ярослав Цвиркун

Массовый психоз COVID-19

Люди под значительным влиянием СМИ просто сходят с ума. И не стоит их винить в этом. Ведь во все времена было известно, что сила пропаганды и особенно навязываение средств массовой информации очень сильно влияет на поведение масс. А сейчас все газеты, телевидение и онлайн ресурсы, все как один ежедневно запугивают людей, показывая ужасную статистику.

Читать дальше
Ярослав Цвиркун

Види фінансування проєктів: На прикладі краудфандингу

Реалізація будь-якої ідеї потребує не тільки використання значних витрат енергії та часу, але й певних фінансових затрат. Проте що робити, коли власних заощаджень не вистачає для цього? Давайте на прикладі краудфандингу проаналізуємо, які можуть бути типи фінансування вашого проєкту?

Читать дальше
Ярослав Цвиркун

В Украине карантин продлили до 11 мая: И это не конец

Самое интересное, что это не окончательный срок. «ДАЛІ БУДЕ!» Карантин в Украине уже активно добивает бизнес. В тот момент, когда некоторые монополисты, которые сумели пролоббировать свои интересы, активно развиваются, большинство мелкого бизнеса несут большие убытки из-за их закрытия. Кроме этого, частные предприниматели сейчас думают о том, как им самим выживать без финансовой поддержки, и постепенно «откладывают в долгий ящик» погашение задолженности по налогам.

Читать дальше
Ярослав Цвиркун

Трансформация бизнес-модели в условиях карантина

Карантин в Украине очень негативно ударил по бизнесу. Только в ресторанной сфере на начало карантина без работы осталось 160 000 человек. В марте, к примеру, по сравнению с февралем, обороты кафе и ресторанов уменьшились в 5 раз.

Читать дальше
Ярослав Цвиркун

Сім кроків, щоб створити інноваційний startup

У цьому технологічно розвинутому світі нам дуже часто доводиться чути такі слова, як стартапи, інвестори, дивіденди тощо. Слово стартапер звучить вже набагато сучасніше, ніж бізнесмен. І якщо до цього моменту ви ще не в курсі того, яким чином з простої ідеї з'являються повноцінні компанії, які здатні зацікавити інвесторів, то вам слід прочитати цю статтю до кінця.

Читать дальше
Ярослав Цвиркун

Як покращити конкурентні позиції компанії на ринку шляхом формування інноваційної бізнес-моделі?

Для того, аби побудувати дійсно інноваційну бізнес-модель, слід зібрати воєдино (як пазл) кращі практики й рішення, які вже використовуються успішними компаніями. Не треба вигадувати щось нове, якщо у вас немає для цього технічної або фінансової можливості. Треба просто взяти досвід, який вже створено й перевірено на практиці іншими, та пристосувати його до свого бізнесу.

Читать дальше
Ярослав Цвиркун

Рынок земли и кредиты от МВФ: Кратко о наболевшем

В условиях грядущего кризиса нам ничего другого не остается, как соблюдать правила МВФ и активно проводить реформы по их требованиям. И печально то, что нам не оставляют выбора. Как сказал Президент Зеленский, МВФ может увеличить объём помощи Украине с 5 до 8 млрд долларов США.

Читать дальше
Ярослав Цвиркун

Украина постепенно катится в кризис

Украина постепенно катится в кризис. Все сложнее находить ресурсы, чтобы обеспечить функциональность и жизнедеятельность государства. Все ярмо по обеспечению украинцев и больниц снова ложиться на плечи волонтеров, как и в 2014 году.

Читать дальше
Ярослав Цвиркун

Украину не спасет магия: Нам нужно финансировать образование и развитие МСБ. Анализ КМЭФ

8-9 ноября (2019 года) состоялся Киевский международный экономический форум. Во время дискуссии, посвященной инновациям и предпринимательству, ряд специалистов с разных стран озвучили свою точку зрения относительно набора элементов, с которых формируется инновационная экосистема.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^