Заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві

Тетяна Городенська

Дистанційна (надомна) робота: Що потрібно знати роботодавцю?

Дистанційна (надомна) робота: Що потрібно знати роботодавцю? Дистанційна (надомна) робота: Що потрібно знати роботодавцю?

В умовах карантину та застосування жорстких обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 (обмеження руху громадського транспорту, міжміського сполучення, пересування містом та комунікацій та ін.), коли працівники не можуть дістатися до місця роботи, а роботодавці не можуть забезпечити належний рівень їх захисту все частішим стає явище переходу на дистанційну (надомну) роботу.

Читать дальше
Тетяна Городенська

«Пакунок малюка»: Які зміни очікують на батьків?

«Пакунок малюка»: Які зміни очікують на батьків? «Пакунок малюка»: Які зміни очікують на батьків?

З 01 вересня 2018 в Україні діяла Програма надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Ця програма діяла паралельно з існуючою допомогою при народженні.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Електронна черга до дитячого садка: Що потрібно знати батькам?

Електронна черга до дитячого садка: Що потрібно знати батькам? Електронна черга до дитячого садка: Що потрібно знати батькам?

Навчання та зростання дітей починається ще задовго до школи – в дитячому садочку. Саме в дитячому садочку діти не лише весело проводять час, але і отримують перші життєві навички, пізнають світ та розвивають свої творчі здібності, а ще знаходять перших друзів. 

Читать дальше
Тетяна Городенська

Як відкрити приватний дитячий садок?

Як відкрити приватний дитячий садок? Як відкрити приватний дитячий садок?

Дитина починає свій розвиток у сім’ї. Саме тут вона має відчувати себе  у безпеці та любові. Але минає час і дитині доводиться знайомитися із суспільством. Перший етап цього – адаптація до інституційного середовища через дитячий дошкільний заклад (садок). Правильно організована діяльність дитячого садка – важливе завдання соціальної інтеграції дитини у світі.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Законопроєкт «Про адміністративну процедуру». Які зміни очікують українців?

Законопроєкт «Про адміністративну процедуру». Які зміни очікують українців? Законопроєкт «Про адміністративну процедуру». Які зміни очікують українців?

13 травня на засіданні Кабміну було схвалено проєкт Закону України “Про адміністративну процедуру”.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Нові правила грошових переказів: що змінилося з 28 квітня 2020 року?

Нові правила грошових переказів: що змінилося з 28 квітня 2020 року? Нові правила грошових переказів: що змінилося з 28 квітня 2020 року?

Починаючи з 28 квітня 2020 року в Україні набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування і розповсюдження зброї масового знищення».

Читать дальше
Тетяна Городенська

«Дій Вдома»: що потрібно знати про новий додаток для контролю самоізоляції?

«Дій Вдома»: що потрібно знати про новий додаток для контролю самоізоляції? «Дій Вдома»: що потрібно знати про новий додаток для контролю самоізоляції?

За офіційною інформацією Державної прикордонної служби України, за минулу добу (з опівночі 16 березня до опівночі 17 березня) державний кордон України загалом перетнуло майже 86,5 тисячі осіб як на в’їзд, так і на виїзд. Більшість з них – понад 50 тисяч – це українці, які поверталися додому із-за кордону.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Додаткові виплати під час карантину: Чи компенсуються скорочені через карантин зарплати?

Додаткові виплати під час карантину: Чи компенсуються скорочені через карантин зарплати? Додаткові виплати під час карантину: Чи компенсуються скорочені через карантин зарплати?

Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №3275 спрямований на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Надзвичайна ситуація та надзвичайний стан: Чи варто співвідносити поняття?

Надзвичайний ситуація та надзвичайний стан: Чи варто співвідносити поняття? Надзвичайний ситуація та надзвичайний стан. Чи варто співвідносити поняття?

Стаття 3 Конституції України говорить нам про те, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Читать дальше
Тетяна Городенська

«Муніципальна няня»: Хто має право на компенсацію та як це працює

«Муніципальна няня»: Хто має право на компенсацію та як це працює «Муніципальна няня»: хто має право на компенсацію та як це працює

З 1 січня 2019 року в Україні почала діяти соціальна програма «муніципальна няня». З її допомогою уряд може відшкодувати батькам частину зарплати няні, яка здійснює догляд за дітьми віком до трьох років.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^