Заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві

Тетяна Городенська

Порядок отримання відпустки при народженні дитини

Народження дитини - не лише велика радість для її батьків, а й велика відповідальність. Кожен член родини намагається долучитися до догляду  за малюком. І на сьогоднішній день цей привілей належить не лише матері новонародженої дитини, яка з перших хвилин її життя знаходиться поруч, а й батьку, який отримав рівні можливості для догляду за малюком.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Пологи по-новому, або що чекає породіль від сьогодні?

Зазвичай вагітність і пологи асоціюються в українок не лише з приємним очікуванням знайомства з малюком, а й із значною вартістю послуг, які є необхідними для вагітних та породіль. Проте, вже від завтрашнього дня майбутні матусі зможуть скористатися окремим пакетом послуг "Ведення вагітності в амбулаторних умовах", плату за який здійснює Національна служба охорони здоров’я України (далі-НСЗУ).

Читать дальше
Тетяна Городенська

Електронний лікарняний лист: Що потрібно знати працівнику та роботодавцю?

Запровадження в Україні електронних лікарняних – частина загального переходу української медицини на електронний документообіг. Так, з появою у 2018 році системи eHealth, розпочалась розробка Електронного реєстру листків непрацездатності та відповідної законодавчої бази. Наразі триває тестування системи, а лікарі мають змогу виписувати як електронні, так і паперові лікарняні, які однакові за своєю юридичною силою.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Дистанційна (надомна) робота: Що потрібно знати роботодавцю?

В умовах карантину та застосування жорстких обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 (обмеження руху громадського транспорту, міжміського сполучення, пересування містом та комунікацій та ін.), коли працівники не можуть дістатися до місця роботи, а роботодавці не можуть забезпечити належний рівень їх захисту все частішим стає явище переходу на дистанційну (надомну) роботу.

Читать дальше
Тетяна Городенська

«Пакунок малюка»: Які зміни очікують на батьків?

З 01 вересня 2018 в Україні діяла Програма надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Ця програма діяла паралельно з існуючою допомогою при народженні.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Електронна черга до дитячого садка: Що потрібно знати батькам?

Навчання та зростання дітей починається ще задовго до школи – в дитячому садочку. Саме в дитячому садочку діти не лише весело проводять час, але і отримують перші життєві навички, пізнають світ та розвивають свої творчі здібності, а ще знаходять перших друзів. 

Читать дальше
Тетяна Городенська

Як відкрити приватний дитячий садок?

Дитина починає свій розвиток у сім’ї. Саме тут вона має відчувати себе  у безпеці та любові. Але минає час і дитині доводиться знайомитися із суспільством. Перший етап цього – адаптація до інституційного середовища через дитячий дошкільний заклад (садок). Правильно організована діяльність дитячого садка – важливе завдання соціальної інтеграції дитини у світі.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Законопроєкт «Про адміністративну процедуру». Які зміни очікують українців?

13 травня на засіданні Кабміну було схвалено проєкт Закону України “Про адміністративну процедуру”.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Нові правила грошових переказів: що змінилося з 28 квітня 2020 року?

Починаючи з 28 квітня 2020 року в Україні набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування і розповсюдження зброї масового знищення».

Читать дальше
Тетяна Городенська

«Дій Вдома»: що потрібно знати про новий додаток для контролю самоізоляції?

За офіційною інформацією Державної прикордонної служби України, за минулу добу (з опівночі 16 березня до опівночі 17 березня) державний кордон України загалом перетнуло майже 86,5 тисячі осіб як на в’їзд, так і на виїзд. Більшість з них – понад 50 тисяч – це українці, які поверталися додому із-за кордону.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^