Заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві

Тетяна Городенська

Законопроєкт «Про адміністративну процедуру». Які зміни очікують українців?

Законопроєкт «Про адміністративну процедуру». Які зміни очікують українців? Законопроєкт «Про адміністративну процедуру». Які зміни очікують українців?

13 травня на засіданні Кабміну було схвалено проєкт Закону України “Про адміністративну процедуру”.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Нові правила грошових переказів: що змінилося з 28 квітня 2020 року?

Нові правила грошових переказів: що змінилося з 28 квітня 2020 року? Нові правила грошових переказів: що змінилося з 28 квітня 2020 року?

Починаючи з 28 квітня 2020 року в Україні набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування і розповсюдження зброї масового знищення».

Читать дальше
Тетяна Городенська

«Дій Вдома»: що потрібно знати про новий додаток для контролю самоізоляції?

«Дій Вдома»: що потрібно знати про новий додаток для контролю самоізоляції? «Дій Вдома»: що потрібно знати про новий додаток для контролю самоізоляції?

За офіційною інформацією Державної прикордонної служби України, за минулу добу (з опівночі 16 березня до опівночі 17 березня) державний кордон України загалом перетнуло майже 86,5 тисячі осіб як на в’їзд, так і на виїзд. Більшість з них – понад 50 тисяч – це українці, які поверталися додому із-за кордону.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Додаткові виплати під час карантину: Чи компенсуються скорочені через карантин зарплати?

Додаткові виплати під час карантину: Чи компенсуються скорочені через карантин зарплати? Додаткові виплати під час карантину: Чи компенсуються скорочені через карантин зарплати?

Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №3275 спрямований на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Надзвичайна ситуація та надзвичайний стан: Чи варто співвідносити поняття?

Надзвичайний ситуація та надзвичайний стан: Чи варто співвідносити поняття? Надзвичайний ситуація та надзвичайний стан. Чи варто співвідносити поняття?

Стаття 3 Конституції України говорить нам про те, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Читать дальше
Тетяна Городенська

«Муніципальна няня»: Хто має право на компенсацію та як це працює

«Муніципальна няня»: Хто має право на компенсацію та як це працює «Муніципальна няня»: хто має право на компенсацію та як це працює

З 1 січня 2019 року в Україні почала діяти соціальна програма «муніципальна няня». З її допомогою уряд може відшкодувати батькам частину зарплати няні, яка здійснює догляд за дітьми віком до трьох років.

Читать дальше
Тетяна Городенська

"Е-малятко": Десять послуг для новонародженого лише за однією заявою

"Е-малятко": Десять послуг для новонародженого лише за однією заявою "Е-малятко": Десять послуг для новонародженого лише за однією заявою

"Е-малятко»- унікальна можливість отримати онлайн у пологовому будинку, ЦНАПі чи органі ДРАЦС десять послуг для новонародженого лише за однією заявою.

Читать дальше
Тетяна Городенська

Що таке «пакунок малюка»?

Що таке «пакунок малюка»?

З 01 вересня 2018 року вступила в дію Програма надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Ця програма запроваджена та діє паралельно з існуючою допомогою при народженні.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^