Міжнародний експерт з рекомендаційного маркетингу, кандидат економічних наук, підприємець, меценат

Тарас Демкура

Глобальний ринок індустрії wellness (оздоровлення) втричі більший за фармацевтичний ринок

Screenshot 2022 02 17 201123

Глобальний фармацевтичний ринок у 2020 р. складав 1,23 трлн дол. США., що логічно на фоні пандемії. Але ця цифра майже втричі менша у порівнянні з глобальною індустрією wellness (оздоровлення). За підсумками 2020 р. глобальний ринок індустрії wellness склав 4,4 трлн дол. США.

Читать дальше
Тарас Демкура

Страхи, які заважають стати успішним

Нехай той, хто хоче насолоджуватися чудовим майбутнім, не витрачає дарма теперішнє! Стати успішним може кожен. Справа лише в тому, наскільки ти готовий подолати внутрішні перепони. Саме страхи, які живуть в нас, заважають бачити більше, діяти сміливіше, іти далі.

Читать дальше
Тарас Демкура

Sharing economy та рекомендаційний бізнес: Тенденції нового часу

Бути в тренді та перевести свій бізнес у формат Sharing economy? Така фраза схожа на гасло або заклик, але вона відображає тенденції сучасної економіки та настрої не тільки представників малого і середнього бізнесу, а й власників великих компаній.

Читать дальше
Тарас Демкура

Особистий бренд та рекомендація: Як розвивати бізнес в умовах сьогодення?

Нещодавно у своєму блозі на Investgazeta я писав про важливість побудови та підтримки своєї репутації та власного бренду і розповів, чому репутація — "another reason to buy". Останні кілька років, йдучи в ногу з часом, я постійно наголошую: звертайте більше уваги не на прямолінійну рекламу себе,свого товару чи свого бізнесу, а на формування ділової репутації, особистого бренду. Це допоможе зайняти гідне місце на ринку і витримати конкуренцію.

Читать дальше
Тарас Демкура

Репутація: "Another reason to buy"?

Інвестування в ділову репутацію можна назвати одним з варіантів накопичувального депозиту. За концепцією Bank of Trust американського PR-гуру Елвіна Голіна, коли у вас все добре, ви накопичуєте, а коли закінчуються кошти, − ви їх звідти берете.

Читать дальше
Тарас Демкура

Дизайн мислення: must do!

Порада створювати не продукти, а враження може здатися дивною. Насправді ідеться про товари та послуги, орієнтовані на клієнта.

Читать дальше
Тарас Демкура

Розкласти по поличках: Як систематизувати бізнес-процеси власної справи?

Експерти різних сфер пропонують свої варіанти менш болісного виведення бізнесу з кризи. Щоб не помилитися з вибором пропозиції чи поради, слід спочатку визначитися, що сьогодні справді головне, а від чого краще відмовитися.

Читать дальше
Тарас Демкура

Відповідальність, лідерство та самоудосконалення: поради для бізнесмена-початківця


Карантин змусив нас усіх задуматися над своєю діяльністю? чи тим ми займаємося, чи будемо затребувані, як спеціалісти у посткарантинному світі?  Можливо, хтось таки впевнився в тому, що час відкрити власну справу, і тут я навряд чи помилюся, якщо скажу, що багато хто з тих, хто зараз читає цю статтю, мріє стати успішним. Але справжній успіх досягається важкою працею, з помилками, падіннями, ризиками, і звичайно ж, набуттям різнопланового досвіду.

Читать дальше
Тарас Демкура

Бізнес на основі цінностей: Must-have сьогодення


Як зміниться бізнес з часом? Розвиток штучного інтелекту, технологій та суспільства — тема для безлічі дискусій та прогнозів. Але, одна справа — передбачати, а інша — формувати це майбутнє. Його розбудова пов’язана з інноваційним мисленням та побудовою бізнесу на основі цінностей.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^