Міжнародний експерт з рекомендаційного маркетингу, кандидат економічних наук, підприємець, меценат

Тарас Демкура

Sharing economy та рекомендаційний бізнес: Тенденції нового часу

Sharing economy та рекомендаційний бізнес: Тенденції нового часу Sharing economy та рекомендаційний бізнес: Тенденції нового часу

Бути в тренді та перевести свій бізнес у формат Sharing economy? Така фраза схожа на гасло або заклик, але вона відображає тенденції сучасної економіки та настрої не тільки представників малого і середнього бізнесу, а й власників великих компаній.

Читать дальше
Тарас Демкура

Особистий бренд та рекомендація: Як розвивати бізнес в умовах сьогодення?

Особистий бренд та рекомендація: Як розвивати бізнес в умовах сьогодення? Особистий бренд та рекомендація: Як розвивати бізнес в умовах сьогодення?

Нещодавно у своєму блозі на Investgazeta я писав про важливість побудови та підтримки своєї репутації та власного бренду і розповів, чому репутація — "another reason to buy". Останні кілька років, йдучи в ногу з часом, я постійно наголошую: звертайте більше уваги не на прямолінійну рекламу себе,свого товару чи свого бізнесу, а на формування ділової репутації, особистого бренду. Це допоможе зайняти гідне місце на ринку і витримати конкуренцію.

Читать дальше
Тарас Демкура

Репутація: "Another reason to buy"?

Репутація: "Another reason to buy"? Репутація: "Another reason to buy"?

Інвестування в ділову репутацію можна назвати одним з варіантів накопичувального депозиту. За концепцією Bank of Trust американського PR-гуру Елвіна Голіна, коли у вас все добре, ви накопичуєте, а коли закінчуються кошти, − ви їх звідти берете.

Читать дальше
Тарас Демкура

Дизайн мислення: must do!

Дизайн мислення: must do! Дизайн мислення: must do!

Порада створювати не продукти, а враження може здатися дивною. Насправді ідеться про товари та послуги, орієнтовані на клієнта.

Читать дальше
Тарас Демкура

Розкласти по поличках: Як систематизувати бізнес-процеси власної справи?

Розкласти по поличкам: Як систематизувати бізнес-процеси власної справи? Розкласти по поличкам: Як систематизувати бізнес-процеси власної справи?

Експерти різних сфер пропонують свої варіанти менш болісного виведення бізнесу з кризи. Щоб не помилитися з вибором пропозиції чи поради, слід спочатку визначитися, що сьогодні справді головне, а від чого краще відмовитися.

Читать дальше
Тарас Демкура

Відповідальність, лідерство та самоудосконалення: поради для бізнесмена-початківця

Відповідальність, лідерство та самоудосконалення: поради для бізнесмена-початківця

Карантин змусив нас усіх задуматися над своєю діяльністю? чи тим ми займаємося, чи будемо затребувані, як спеціалісти у посткарантинному світі?  Можливо, хтось таки впевнився в тому, що час відкрити власну справу, і тут я навряд чи помилюся, якщо скажу, що багато хто з тих, хто зараз читає цю статтю, мріє стати успішним. Але справжній успіх досягається важкою працею, з помилками, падіннями, ризиками, і звичайно ж, набуттям різнопланового досвіду.

Читать дальше
Тарас Демкура

Бізнес на основі цінностей: Must-have сьогодення

Бізнес на основі цінностей: Must-have сьогодення Бізнес на основі цінностей: Must-have сьогодення

Як зміниться бізнес з часом? Розвиток штучного інтелекту, технологій та суспільства — тема для безлічі дискусій та прогнозів. Але, одна справа — передбачати, а інша — формувати це майбутнє. Його розбудова пов’язана з інноваційним мисленням та побудовою бізнесу на основі цінностей.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^