Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві,

доктор наук у галузі філософії права

 

Станіслав Куценко

Чужих дітей не буває: як захистити право дитини на аліменти

Чужих дітей не буває: як захистити право дитини на аліменти Чужих дітей не буває: як захистити право дитини на аліменти Фото: dzerkalo.media

Немає єдиного способу ідеального батьківства, але є багато шляхів бути хорошими мамою і татом для своїх дітей. Проте, про добросовісне батьківство не йде і мова, коли бачимо кількість тих, хто ухиляється від сплати аліментів. У Києві є майже 23 тисячі таких батьків, найбільше у Деснянському районі столиці – 2722 виконавчих проваджень.  

Читать дальше
Станіслав Куценко

Чому банкрутіють підприємства в Україні?

 Чому банкрутіють підприємства в Україні? Чому банкрутіють підприємства в Україні?

В умовах ринкової економіки одним із пріоритетів державної політики є оздоровлення господарського середовища. Від діяльності держави за цим напрямом залежить, насамперед, поліпшення бізнес-середовища та інвестиційного іміджу країни.

Читать дальше
Станіслав Куценко

У столиці запрацював «Освітній Хаб міста Києва»

 У столиці запрацював «Освітній Хаб міста Києва» У столиці запрацював «Освітній Хаб міста Києва» Фото: osvitoria.media

У 2016 році було презентовано масштабний проект із вивчення іноземної мови, який розпочинався на базі юстиції Києва. Тільки за перший рік роботи понад 2 мільйони українців висловили бажання вивчити англійську мову за допомогою проекту Міністерства юстиції «Lingva.Skills». Проте на цьому не зупинились, наразі за допомогою проекту можна покращувати знання з української мови, вивчити англійську до рівня B2 та на окремому порталі https://www.lingva-de.com/ вивчати німецьку.

Читать дальше
Станіслав Куценко

5 кроків відповідального туриста

5 кроків відповідального туриста 5 кроків відповідального туриста

На зміну літньому спекотному періоду відпусток приходить оксамитовий сезон: коли вже не так жарко, як, наприклад, влітку в липні, але ще досить тепло, в тому числі вночі. Тому досвідчені туристи не втрачають нагоди відпочити у Середземномор'ї та в Причорномор'ї саме восени.

Читать дальше
Станіслав Куценко

За прогули – без роботи?

За прогули – без роботи? Фото: pixabay.com/ru/users/terovesalainen-809550/
954

 

Читать дальше
Станіслав Куценко

Якщо пошкодили товар у супермаркеті… не варто нервувати – Закон на боці споживача!

Якщо пошкодили товар у супермаркеті… не варто нервувати – Закон на боці споживача! Якщо пошкодили товар у супермаркеті… не варто нервувати – Закон на боці споживача!

З кожним може статися, коли у супермаркеті випадково розбили, наприклад, молоко або інший продукт. У таких випадках часто одразу підходить або охоронець, або адміністратор магазину та змушують платити за товар на касі. 

Читать дальше
Станіслав Куценко

Про права на офіційне працевлаштування

Про права на офіційне працевлаштування Про права на офіційне працевлаштування
pracya 2 1

Офіційне працевлаштування та гідна заробітна плата, соціальні гарантії та відповідальність за своїх працівників мають стати звичною справою на ринку праці в нашій країні. Відповідно до статті 43 Конституції України кожна людина має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Читать дальше
Станіслав Куценко

І ще раз про аліменти: як стягнути - мирним шляхом та в примусовому порядку

І ще раз про аліменти: як стягнути - мирним шляхом та  в примусовому порядку І ще раз про аліменти: як стягнути - мирним шляхом та в примусовому порядку
35701195 2075047459421318 6485089025672609792 n

За час роботи на посаді керівника юстиції Києва захист прав дітей для мене особисто став справою честі. Такі ганебні ситуації, коли батьки тікають від власних дітей та переховуються від сплати аліментів, мають відійти в небуття.

Читать дальше
Станіслав Куценко

Невиплата заробітної плати – кримінальний злочин

Невиплата заробітної плати – кримінальний злочин Невиплата заробітної плати – кримінальний злочин

Належна оплата праці – конституційне право кожного робітника. З початку року державні виконавці столиці повернули майже 17 мільйонів гривень боргу по заробітній платі за 348 виконавчими провадженнями. Кожне з них – це окрема життєва історія. Тому повернення заборгованих коштів по зарплаті є одним із ключових завдань Мін’юсту.

Читать дальше
Станіслав Куценко

Аліменти: Як укласти договір про сплату аліментів?

Аліменти: Як укласти договір про сплату аліментів? Аліменти: Як укласти договір про сплату аліментів? Фото: pixabay.com

Обов’язок утримувати дитину до досягнення нею повноліття покладений рівною мірою на обох батьків, незалежно від того, чи перебувають вони у шлюбі.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов
Курсы основных криптовалют

 

^