Віце-президент Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу UABL

boiarkin.uabl@gmail.com

Освіта:

Академія адвокатури України, правознавство;  

Академія муніципального управління, облік та аудит;

Львівська школа керівників бізнесу, MBA

Николай Бояркин

Самомотивація або BRIT System проти затратних тренінгів

9

У сучасному світі постійно з’являються нові методики управління персоналом. Їх головна відмінність від застарілих «класичних» – це формування процесів підприємств під психофізіологію людини, а не навпаки. Саме тоді з’являється самомотивація, яка робить діяльність працівника більш ефективною.

Читать дальше
Николай Бояркин

Торгові агенти з точки зору психофізіології процесів

12

Як зменшити фонд оплати праці підприємства, при цьому піднявши зарплату працівникам, а також зробити життя підлеглих в компанії комфортним та ефективним?

Читать дальше
Николай Бояркин

Коли інноваційна технологія «блокчейн» нарешті ввійде до нашого життя на законодавчому рівні?

ббббб

Я неодноразово зазначав, що економічній галузі країни вкрай необхідний Закон про врегулювання цифрових технологій та криптовалют. Гадаю, читачеві буде цікаво, що робиться в цьому напрямку. 

Читать дальше
Николай Бояркин

Блокчейн – найкращий інструмент десятиріччя

блокк

Коли весь світ вже впровадив нову технологію на державному рівні, в Україні нарешті розпочалася довгоочікувана робота по законопроекту «Про інноваційні цифрові технології та послуги” для розробки та подальшої передачі до Верховної Ради України з регулювання блокчейну та ринку криптовалют в Україні.

Читать дальше
Николай Бояркин

Організаційна ефективність – сучасний інструмент розвитку організацій

Більшість підприємств України стикаються з такими ключовими проблемами, як брак якісного персоналу та високі витрати на функціонування підприємства. Але що заважає зменшити ці витрати?

Читать дальше
Николай Бояркин

Для успішного бізнесу вкрай необхідно враховувати психофізіологічні особливості працівників. Agile-менеджмент – ефективна практика системи управління

Як бізнесмен, часто стикаюся з проблемами ефективності менеджменту на підприємствах. Не тому, що там погані керівники, або щось подібне. Все дуже просто – багато хто ще не знає про систему Agile-менеджмент.

Читать дальше
Последние комментарии
Алексей Павленко
Дякую за матеріал, я б додав, що значення ще має керівник проекту, бо якщо , наприклад, він сприймає все особисто, то традиційно в... Подробнее
28.09.2018, 15:16
Николай Бояркин
Для керівника мають бути правила і процедури. Agile-management передбачає систему управління, а не ручне управління. Якраз ручне у... Подробнее
29.09.2018, 13:23

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^