НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Григорий Мамка

Черговий сюрприз. Чи врятує країну оновлена Програма дій уряду?

door-1587023_1920

Кабмін розробив нову Програму дій до 2024 року. Цього разу її розписали вже на 257 сторінок

Черговий політичний сезон завершився, залишивши за собою багато неясності. Кадрові ротації в уряді, які відбулись з травня по липень, додали «Зе-владі» трохи балів, але наболілих проблем не вирішили: підвищення рівня життя не настало, щеплення від COVID-19 набуло порядку привілейованості, натомість на осінь обіцяють чергове зростання комунальних тарифів і карантин. «Зе-Кабмін» спромігся на посадові рокіровки, проте вирішення нагальних питань провалив, залишившись в історії України урядом, який працює без затвердженої Програми дій.

Читать дальше
Григорий Мамка

Коли в Україні візьмуться за водіїв легкого електротранспорту

electric-mobility-4158594_1920

Відсутність законодавчого регулювання легкого електротранспорту створює великі незручності для водіїв та пішоходів

Елетросамокати, гіро та електроскутери заполонили українські міста. Особливої популярності вони набули в періоди локдаунів: за відсутності спецперепусток на громадський транспорт люди діставались на роботу та на зустрічі самокатами. Для українців, які не мають авто, цей вид транспорту дуже вигідний: якщо, в середньому, поїздка на таксі містом вартує 100 грн, то на арендованому самокаті вона в рази дешевша. Серед головних «плюсів» - зручність, екологічність, економічна вигідність. Проте відсутність законодавчого регулювання порівняно нового транспорту породжує чимало проблем. Е-самокати на дорогах часто спричинюють ДТП, а ті, хто їздять ними по тротуарах, заважають руху пішоходів, збивають їх. Доходить до того, що е-самокатами пересуваються по двоє і по троє людей, а подібні «викрутаси» ведуть до сумних наслідків. Це не заважає сервісам з прокату пропонувати електротранспорт ледь не на кожному кроці, а закон України ці види транспорту не регулює.

Читать дальше
Григорий Мамка

Коли санкції «ні про що»: Куди заведе президента хайп на контрабанді

Коли санкції «ні про що»: Куди заведе президента хайп на контрабанді Коли санкції «ні про що»: Куди заведе президента хайп на контрабанді

Схоже, що український президент не на жарт загрався у гру під назвою «введення санкцій». Останнє засідання РНБО, яке відбулось 2 квітня, підтверджує це.

Читать дальше
Григорий Мамка

Антикорупційні органи: Або хто не працює, той їсть

Антикорупційні органи: Або хто не працює, той їсть Антикорупційні органи: Або хто не працює, той їсть

Цифри – річ, як відомо, уперта. І вони демонструють чи потрібно утримувати такі неефективні антикорупційні органи?

Читать дальше
Григорий Мамка

Пандемія брехні: Кому вигідно закривати очі на торгівлю фейковими довідками на COVID-19?

Пандемія брехні: Кому вигідно закривати очі на торгівлю фейковими довідками на COVID-19? Пандемія брехні: Кому вигідно закривати очі на торгівлю фейковими довідками на COVID-19?

З наближенням періоду відпусток в Україні розгорнулась торгівля «липовими» довідками з результатами тестів на коронавірус

Періоди криз – це завжди нові можливості. Проте широкі можливості в такі часи відкриваються і для шахраїв. Пандемічні реалії останніх двох років показали українцям все розмаїття «мутацій» шахрайських схем: неначе гриби після дощу, з’являлись цехи, де виготовлялись масштабні партії «палених» антисептиків, а там, де зручно, прокручувались мільйонні афери з придбанням засобів індивідуального захисту для медустанов.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^