НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Григорий Мамка

Черговий сюрприз. Чи врятує країну оновлена Програма дій уряду?

Кабмін розробив нову Програму дій до 2024 року. Цього разу її розписали вже на 257 сторінок

Черговий політичний сезон завершився, залишивши за собою багато неясності. Кадрові ротації в уряді, які відбулись з травня по липень, додали «Зе-владі» трохи балів, але наболілих проблем не вирішили: підвищення рівня життя не настало, щеплення від COVID-19 набуло порядку привілейованості, натомість на осінь обіцяють чергове зростання комунальних тарифів і карантин. «Зе-Кабмін» спромігся на посадові рокіровки, проте вирішення нагальних питань провалив, залишившись в історії України урядом, який працює без затвердженої Програми дій.

Читать дальше
Григорий Мамка

Коли в Україні візьмуться за водіїв легкого електротранспорту

Відсутність законодавчого регулювання легкого електротранспорту створює великі незручності для водіїв та пішоходів

Елетросамокати, гіро та електроскутери заполонили українські міста. Особливої популярності вони набули в періоди локдаунів: за відсутності спецперепусток на громадський транспорт люди діставались на роботу та на зустрічі самокатами. Для українців, які не мають авто, цей вид транспорту дуже вигідний: якщо, в середньому, поїздка на таксі містом вартує 100 грн, то на арендованому самокаті вона в рази дешевша. Серед головних «плюсів» - зручність, екологічність, економічна вигідність. Проте відсутність законодавчого регулювання порівняно нового транспорту породжує чимало проблем. Е-самокати на дорогах часто спричинюють ДТП, а ті, хто їздять ними по тротуарах, заважають руху пішоходів, збивають їх. Доходить до того, що е-самокатами пересуваються по двоє і по троє людей, а подібні «викрутаси» ведуть до сумних наслідків. Це не заважає сервісам з прокату пропонувати електротранспорт ледь не на кожному кроці, а закон України ці види транспорту не регулює.

Читать дальше
Григорий Мамка

Коли санкції «ні про що»: Куди заведе президента хайп на контрабанді

Схоже, що український президент не на жарт загрався у гру під назвою «введення санкцій». Останнє засідання РНБО, яке відбулось 2 квітня, підтверджує це.

Читать дальше
Григорий Мамка

Антикорупційні органи: Або хто не працює, той їсть

Цифри – річ, як відомо, уперта. І вони демонструють чи потрібно утримувати такі неефективні антикорупційні органи?

Читать дальше
Григорий Мамка

Пандемія брехні: Кому вигідно закривати очі на торгівлю фейковими довідками на COVID-19?

З наближенням періоду відпусток в Україні розгорнулась торгівля «липовими» довідками з результатами тестів на коронавірус

Періоди криз – це завжди нові можливості. Проте широкі можливості в такі часи відкриваються і для шахраїв. Пандемічні реалії останніх двох років показали українцям все розмаїття «мутацій» шахрайських схем: неначе гриби після дощу, з’являлись цехи, де виготовлялись масштабні партії «палених» антисептиків, а там, де зручно, прокручувались мільйонні афери з придбанням засобів індивідуального захисту для медустанов.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^